Skocz do zawartości

zapisywanie i przenoszenie kopi na inny komputer

Polecane posty

mam pytanie czy istnieje taka możliwość aby na kilku komputerach współpracować razem na jednym programie sello możenie w tym samym czasie ale np jestem w domu dodałem nowy towar itp. do bazy i zamykam program i np ide do pracy gdzie mam inny koputer  tam uruchamiam ten sam program wpisuję nazwe użutkownika taką samą jaką mam w domu i to samo konto ale okazuje się że w bazie danych nie ma wprowadzonych zmian czy można to jakoś zmienić przekopiować przesłać albo  zapisywać na serwerze ftp ???  bardzo prosze o odpowiedz jeśli to możliwe >>>

Link to postu

No skoro baza nie została przeniesiona to towar sam się nie przeniesie. Można postąpić dwojako:

1. zarchiwizować bazę w domu, nagrać na pendraka, tudzież przesłać internetem, zdearchiwizować w pracy. W tym przypadku lepiej, żeby pracowała aktualnie tylko jedna osoba, bo mogą pojawić się rozjazdy danych w bazach

2. pracować zdalnie z domu na komputerze w pracy łącząc się przez VPN. Wtedy pracujemy na bazie w firmie będąc w domu, więc towar od razu ląduje tam gdzie trzeba.

Link to postu

A ja chciałbym przenieść lokalizację bazy do zupełnie nowego folderu, aby baza była podłączana z pendrive'a.

 

W proponowanym wyżej rozwiązaniu baza jest przechowywana w lokalnej lokalizacji i trzeba ją przed każdym użyciem dearchiwizować z pendraka a po użyciu archiwizować. Nie jest to zbyt wygodne. W takim razie czy da się zrobić tak, żeby program sięgał do bazy bezpośrednio na pendrive'a?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...