Skocz do zawartości

Grupowanie transakcji!

Polecane posty

Witam,

 

Od kilkunastu dni mam problem z grupowaniem transakcji w sello, dziennie ok 120 ofert kupna.

 

Problem pojawia sie podczas grupowania nawet dwoch ofert, natychmiast sello sie wysypuje. Musze ponawiac grupowanie ok 10 razy, az w koncu zakonczy sie ono sukcesem. Prosze sprawdzic jak czesto kazdego dnia jest sprawdzana informacja o licencji..... tyle razy dziennie musze ponawiac grupowanie.

 

Od insert dostalem propozycje wyslania bazy sql do poprawy, jednak wtedy sama naprawa bazy bedzie trwala dwa dni a moi klienci czekac nie moga...

 

Jak mozna to rozwiazac szybko i bezbolesnie?

 

Czy zawsze trzeba zrobic wielki hałas, aby rozwiazac problem?

 

Pomijam juz wywalanie sie sello gdy wystawiam ok 100 aukcji z szablonow, ale to robie raz dziennie, wiec przeboleje.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Kiedy namierzymy problem będzie można powiedzieć coś więcej. Ile stanowisk z Sello jest używanych? Widzę w tym wątku http://forum.sello.pl/index.php?topic=1000.0 Wojtek prosił o wysłanie zrzutów pamięci. Czy zostały one przysłane? Mimo wszystko proszę podesłać też nowe ( z datą z tygodnia powiedzmy )

Link to postu

Zrzuty zostały wysłane, otrzymalem odpowiedz:

Sprawdziłem zrzuty pamięci z ostatnich dni jednak niewiele mówią, tak, że na podstawie nich nie można stwierdzić dlaczego program się wyłączał.

Kolejną pomocą jest udostępnienie Waszej bazy danych, np wystawienie jej na serwerze ftp.

 

Ok, baze moge wyslac, ale kiedy zostanie ona sprawdzona? czy jest szansa aby wyslac ja i poprawic po godzinie 15:00 ? Nie moge zawiesic sprzedazy :(

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...