Skocz do zawartości

Panowie stabilość SELLO jest conajmniej denna

Polecane posty

Ostatnio nabrałem podejrzeń, że Sello gubi paczki i sprawdziłem to

na dzień dobry mam już dwie transakcje przy których zniknęły oznaczenia zapakowana i wysłna!!! tak nie może być!!!

tak samo gdy otrzymuję zwrot paczki ( bo naprzykład klientt nie odebrał jej) to znika mi oznaczenia zapakowana??? dlaczego???

Link to postu

witam

transakcja została odznaczona w oknie transakcje/do paczek poprzez ctrl+r jako wysłaną - podając w odpowiednim polu nr nadania i zaznaczając wysyłkę. Paczka odznaczyła się jako zapakowana i wysłana i nawe wygenerował sie mail - wysłano paczkę - tak mam ustawione w wiadomościach automatyczych. Po kilku dniach przeglądając lite paczek do zapakowania stwierdziłem, że transakcja widnieje do zapłaty - odszukałem kopię zamówienia, na której mam zapisaną date zapakowania paczki a nastepnie sprawdziłem w książkach nadawczych czy paczka wyszła - i atm wszystko było ok. Paczkęponownie odznaczyłem jako wysłną. dokładnie tak samo z drugą transakcja.

gdy wejdę do modułu paczki i znajdę je ręcznie to okazuje sie, że paczka wysłana tam pierwotnie 17.11 widnieje lecz oznaczenia w transakcji znikneły. Druga wprowadzona ręcznie 20.11też tam jest - i na razie znaczek mi niezginął

pozdrawiam

poniżej wrzucaM SCRINZ HISTORII JEDNEJ Z TYCH TRANSAKCJI

transakcjanr1.jpg

Link to postu

Proszę zrobić screena transakcji, która ma cofnięte zapakowanie, zakładkę podstawowe oraz historia

 

Następnie kliknąć na dole w szczegółach modułu transakcje na zakładkę paczki (też można screena z całą tą listą i zakładką na dole)

 

I jeszcze wejść w tą paczkę na dole(jesli jest) albo w tą do transakcji i także dwa screeny, z zakładki podstawowe i historia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...