Skocz do zawartości

Błędy popełniane przez sello! Co robić?!

Polecane posty

Nie wspominając o poprzednim wątku na który czekam aż go rozwiążecie mają miejsce jeszcze takie oto problemy:

 

- wiadomości nie są przypisywane do klientów

- Sello przy wystawianiu przedmiotów nie zaznacza na portalu allegro opcji transportu! gdy chcę edytować np. miniaturkę (na stronie Allegro) Wyskakuje błąd "Wybierz co najmniej jedną opcję transportu"! i oczywiście trzeba ręcznie wpisać i zaznaczyć chociaż przy wystawianiu aukcji opcja była zaznaczona w sello.....

- Sello wystawia sam zakończone aukcje! Gdy przedmiot się sprzeda, od razu aukcja widnieje na nowo z taką samą ilością!!! mimo, że opcja "wystaw tylko nie sprzedane" była zaznaczona! przez to że aukcje same się wystawiają z towarem którego już nie mam są problemy bo allegrowicze domagają się go! Muszę zawsze usuwać aukcję a skoro jest wystawiana na nowo to opłata również jest pobierana!!

 

Oto screeny:

http://artseries.home.pl/1.JPG

http://artseries.home.pl/2.JPG

 

Czekam na jakąś konkretną odpowiedz bo to nie ja jestem programistą. A płacąc za program z myślą, że mi ułatwi pracę powoduje, że coraz częściej muszę zaglądać na forum gdzie nie ma konkretnego rozwiązania moich problemów.

Chyba nie chcecie aby wszyscy przerzucili się na asystenta? Bo ja się zastanowię

 

Link to postu

odnośnie wiadomości to już wiele razy opisywaliśmy co jest brane pod uwagę przy przypisywaniu wiadomości, można także użyć opcji podepnij zbiorczo lub podepnij ręcznie

kwestie transportu opisał Bartek tutaj http://forum.sello.pl/index.php?topic=1161.15

jeśli dobrze pamiętam to problem z ponownym wystawianiem też sprawdzaliśmy (poruszany w innym wątku) i z naszych ustaleń wynika, że wszystko jest ok, nie zostały zmienione algorytmy i sposoby wystawiania, ani w Allegro ani w Sello

Link to postu

"działa" czy "nie działa"? :)

 

Można się temu przyjrzeć, aczkolwiek jeśli w mejlu nie ma informacji wystarczających do stwierdzenia od kogo jest to mejl, no to ciężko będzie znaleźć nadawcę. Nie wiem dokładnie na jakiej podstawie Sello przypisuje mejle, musiałbym zobaczyć w kod żeby coś więcej powiedzieć.

Link to postu

- Sello wystawia sam zakończone aukcje! Gdy przedmiot się sprzeda, od razu aukcja widnieje na nowo z taką samą ilością!!! mimo, że opcja "wystaw tylko nie sprzedane" była zaznaczona! przez to że aukcje same się wystawiają z towarem którego już nie mam są problemy bo allegrowicze domagają się go! Muszę zawsze usuwać aukcję a skoro jest wystawiana na nowo to opłata również jest pobierana!! """""

 

 

 

Czy może ktoś mi w tym pomoże??

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...