Skocz do zawartości

problrm z dearchiwizacja

Polecane posty

witam

padła mi karta sieciowa w laptopie i musielem popracowac chwile na drugim-w tym celu zrobilem archiwizacje i oczywiscie dearchiwizacje na nowym.

chcąc spowrotem wrocic na pierwszy komputer znow robie archiwizacje na drugim i niestety nie moge dearchiwizowac na pierwszym

wybieram plik archiwum i folder roboczy -zaczyna rozpakowywac i na koncu pojawia sie komunikat ze serwer XXX nie moze dokonczyc dearchiwizacji

męcze sie z tym juz caly dzien i zabraklo mi pomysłów

sgl sa te same ,wersja sello ta sama , pierwszy komp vista,drugi xp

przy dearchiwizacji mozliwa do wyboru tylko 2)dearchiwizacja do bazy danych o nazwie    1)dearchiwizuj jako...  - jest ukryta

moze wy pomozecie

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

więc próbowałem wszystkiego i juz sam nie wiem:

poszedłem za radą : archiwizacja na C\: no i wgrana na C\:

spróbowałem też odinstalować sello i wgrać od nowa.

obie wersje sello są identyczne-najnowsze pomijając wersję beta- Łatkę, systemy też(xp proffesional 2000 SP2).

komputery są z udostępnianiem danych przez RD na kilka userów

próbowałem jako admin, próbowałem wykasować wszystkich userów.

z sello pracujemy od roku albo dłużej nigdy takich problemów nie było.

serwer gdzie jest aktualnie działajęce sello już ledwo zipie i lada moment utracimy dane(naprawdę duża baza danych). próbowałem także wgrać archiwizację na innym kompie i też lipa.

tak jakby wersja która cały czas działa generowała błąd przy archiwizacji.

czy jest jakiś inny sposób archiwizacji?

przy dearchiwizacji też jest tak jak u kolegi: możliwa tylko dearchiwizacja do bazy danych o nazwie xxxx  opcja dearchiwizuj jako jest niedostępna.

co jeszcze mogę spróbować? w akcie desperacji myślałem nałożyć tą łatkę - wersję którą właśnie ukończyliście-

acha - subjekt poszedł bez problemu

prosze o jaką kolwiek odpowiedź

 

Link to postu

Można bazę zbackapować za pomocą narzędzia SQL Management Studio Express, lub po prostu przy wyłączonym procesie serwera sqlservr.exe skopiować pliki z bazą danych. Dla SQL servera 2008 jest to ścieżka:

c:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS\MSSQL\DATA\

 

Dla SQL 2005 zamiast MSSQL10.SQLEXPRESS w ścieżce będzie inna nazwa folderu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...