Skocz do zawartości

nie mogę wykupić ( przedłużyć) licencji bląd

Polecane posty

znalazłam taka odpowiedz, która w niczym mi nie pomaga. Bląd wystepuje tez gdy chcem zakupic program z wnetrza programu!!!

 

Błąd jaki się przemknął w wersji 1.2 dotyczy kupowania licencji z kreatora startowego. Ogólnie rzecz biorąc nie jest możliwe zakupienie licencji z tego miejsca, a sam błąd objawia się komunikatem:

 

Cytuj

Niestety, nie udało się znaleźć pliku o podanym adresie: albo nigdy nie istniał, albo został przeniesiony w inne miejsce. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt pod adresem poczty elektronicznej webmaster@sello.pl.

 

Rozwiązania problemu:

1. Jeśli nie była użyta jeszcze wersja demo to można uruchomić program w takim trybie (w pełni funkcjonalna wersja)

2. Jeśli nie można wybrać opcji demo, znaczy że została już wykorzystana. W tej sytuacji proszę wysłać mejla na adres sello@insert.com.pl z informacją, że nie można zakupić licencji z kreatora startowego oraz podając nick z serwisu aukcyjnego.

3. Zakupić licencję w starszej wersji Sello, potem zainstalować wersję 1.2

 

Błąd nie występuje przy zakupie licencji z wnętrza programu, z okna zarządzanie kontami i licencjami.

 

Problem będzie istniał do czasu wypuszczenia kolejnej wersji lub poprawki, która będzie tym szybciej im więcej odnotujemy przypadków powyższego błędu.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...