Skocz do zawartości

wydruki - jak na maxa wykorzystujecie drukowanie w sello?

Polecane posty

co mam na myśli- ile sello za was potrafi wydrukować automatycznie , np:

 

nowa transakcja ( sello bez subiekta) tworzymy paczkę , sello drukuje naklejkę adresowa z drukarki termo.. igłówka wypluwa druk pomocniczy na poczte, laserowka wypluwa druk pobrania ,,, itp , jaki macie schemat tworzenia paczki i ile na maxa sello możne wam pomoc z wydrukami, co drukuje i w jakim momencie.. opiszcie swoja prace w opcji umowy z poczta oraz bez , obstawiony jetem drukarkami ( etykiet, laserówka, atramentówka, i być może igłówka )i muszę je jakoś dobrze zorganizować, nie wiem tylko czy drukować na igłowce czy tez podpisać umowę z poczta

 

 

Link to postu

teraz gdy jest edytor sytuacja wydruków zminiła się o 180 stopni.

Jeżeli chodzi o poczte to u mnie list leci na termotranferową, ksiażka nadawcza i lista magazynowa na laser. Wszystko oczywiście z pozycji "lista wysyłkowa". NIe wszystko jeszcze działą tak jak powinno , ale już jest dobrze. Do tego oczywiście paragony z poziomu transakcji.

Link to postu

U mnie nadruki leca na iglowke, reszta na laser, no i paragony na fiskalna ;)

 

Mi do szczesci brakuje polpaczki i kontorili papieru. Pisalem juz o tym Bartkowi.

Chodzi o to zeby do danej drukarki przypisac jaki jest w niej domyslnie papier oraz przypisac typ papieru do wydruku. Dzieki temu uzyskalibysmy kontorle od stony Sello nad tym zeby na etykietach nie wydrukowac sobie potwierdzen nadania na przyklad.

Moja wizja jest taka, ze Sello informuje ze trzeba zmienic paier i czeka na potwierdzenie zmiany. Wtedy 2-3 rozne drukarki zalatwiaja problem w 100%.

Link to postu

Ja proponuję podpisać umowę z pocztą, ponieważ jest łatwiej:

odroczona płatność za wysyłki ;D

adresy pomocnicze prościej drukować na laserówce - nr nadawcze automatycznie wchodzą na książkę nadawczą (dla przydzielonej puli numerów)

odpadło naklejanie znaczków przy listach (opłata pobrana)

a do szczęścia brakuje jeszcze wagi przydzielonej do towaru, autom. obliczania wagi paczki, nanoszenia do książki nad. i obliczania opłaty

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Panowie a ja właśnie od stycznia podpisałem umowe z Pocztą i jest fajnie. Teraz o pełni szczęścia przenosze się na SELLO. Potrzebuje pomocy z waszej strony. A mianowicie jutro przychodzi do mnie przedstawiciel Poczty Polskiej w celu odebrania przykładowego druku pobrania pocztowego i druku zwykłej Paczki. Z racji tego że jakieś 5dni temu zakupiłem abonament na sello jestem zielony. Jak możecie to proszę o pomoc jak zrobić przykładowe druki powiedzmy dla tranzakcji wprowadzonej ręcznie. Z góry dziękuje. I mam nadzieje że się przesiąde bezboleśnie z pomocnika na sello.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

noo umowa się w końcu podpisała, ponad miesiąc im to zajeło:)

 

tak wogole czy powinienem pd nich otrzymać pule numerków? wczoraj przy wysyłaniu paczek standardowym sposobem okienkowa Pani powiedziała ze juz jestem u nich w komputerze ale póki co nikt nie dzwonił z poczty z info i nie otrzymałem poli numerów

 

teraz pytanko, jak zacząć prace z podpisana umowa,jeśli można poproszę o wypunktowanie jak to powinno wyglądać..co ustawic w sello i jak teraz ma wyglądać tworzenie paczki ?

 

Link to postu

po pierwsze zajrzeć tutaj: http://forum.sello.pl/index.php?topic=1272.new#new aby wiedzieć jak prawidłowo dodać pulę.

 

Następnie wyedytować każdy sposób wysyłki do którego ma być przypisana pula i w polu "Typ puli numerów nadawczych" wybrać właściwy typ.

 

W sumie to wszystko. Jeśli np dodana została pula dla listów, i z transakcji tworzona będzie paczka ze sposobem wysyłki typu list to w paczce zostanie oznaczone pole "Z puli numerów dla dostawy" i numerek zostanie nadany przy zapisywaniu paczki.

Wyjątek stanowi ręczne tworzenie paczki, wtedy trzeba tą opcję wybrać samodzielnie.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Napiszcie jakie są wymagane poziomy obrotu aby podpisać umowę z PP? My 90% paczek puszczamy kurierem - ale dla wygodny te 10% można by pocztą wg umowy wysyłać...

W zeszlym tygodniu dzwonilem do przedstawiciela i powiedzieli mi ze min 500 zlotych miesiecznie.

Do tego chca cudow typu zaswiadczenia o niezaleganiu z ZUS i US.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...