Skocz do zawartości

Problem z dokumentem początkowym

Polecane posty

poza rozgrupowaniem można wejść do transakcji na ostatnią zakładkę - transakcje zgrupowane i tam użyć opcji Pokaż i sprawdzić

 

a co mi da spojrzenie tam, skoro nie mozna z tego poziomu usunac powiazania?

tak czy siak, wszystkie transakcje do tej aukcji maja usuniety dokument wstepny oraz usuniete powiazanie. a blad wciaz wyskakuje  :(

Link to postu
  • 1 rok później...

Ja mam innego rodzaju problem z dokumentem poczatkowym. Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

 

Ustawiałem zarówno jako zamówienie z rezerwacja jak i bez. Niestety w obu przypadkach wywala błąd:

 

2010-04-19 13:15:31 Zakończono: tworzenie dokumentów początkowych

2010-04-19 13:15:31 Zaktualizowano towarów: 0, dodano towarów: 0

2010-04-19 13:15:31 Rozpoczęto synchronizację towarów Data ostatniej synchronizacji: 2010-04-19 12:59:31 Parametry bazy danych zewnętrznego systemu: Serwer: (local)\insertgt, baza danych: Olinek_Magdalena_Biele_ Użytkownik zewnętrznego systemu: Bieleń Magda Poziom cen: Detaliczna Magazyn: MAG - Główny

2010-04-19 13:15:31 Synchronizacja słowników

Błąd 2010-04-19 13:15:31 InsERT_Driver: Nowy dokument: (null) (0x80040E14)

2010-04-19 13:15:30 Dodawanie dokumentu do transakcji (Hurtimex Sp. z o.O. Majtki chłopięce r: 56 (1007475486))

2010-04-19 13:15:30 Rozpoczęto tworzenie dokumentów początkowych

 

Jakieś pomysły?

Pawel

 

Link to postu

WITAM!!! u mnie problem z dokumentem początkowym z rezerwacją towaru oraz końcowym jako faktura VAT istnieje od samego początku użytkowania programu. Połączenie z Subiektem GT jet prawidłowe natomiast każda próba zainicjowania dokumentu kończy się błędem. Do tego od kilku dni ZGINĘŁA kategoria wystawianych aukcji - tzn. wystawiane ze sklepu na Allegro są pobierane jako nowe aukcje, ale nie maja żadnej kategorii. Kolejny problem to koszty wysyłki - wpisane na Allegro przy nowej aukcji nie są widoczne w Sello a szablon kosztów jakby w ogóle się nie uaktywniał, po wprowadzeniu ręcznym kosztów chce zapisać tylko jako szablon do danej aukcji, ale nic poza tym - dalej są te koszty niewidoczne.

Było SUPER do ostatnich poprawek z końcem marca, później wszystko się "wyburaczyło" łącznie z pobieraniem transakcji, gdzie trzeba było wyłączyć opcję "n postawie zmian w historii transakcji". Poza tym te wszystkie uwagi od p.Bartka, gdzie trzeba "grzebać" w systemie, są poza moją wiedzą - jestem TYLKO użytkownikiem programu a nie informatykiem. Dochodzi do tego, żeby poprawnie korzystać z programu trzeba po prostu kogoś zatrudnić - znaczy informatyka, to jakiś absurd.... Proszę o info co mam zrobić żeby poprawnie działało mi :

- tworzenie dokumentów - początkowych i końcowych

- Sello pobierało kategorie przy aukcjach wystawionych przez sklep na Allegro

- załączały się koszty przesyłki

dzięki z góry za info

Link to postu

 

scalak: chcesz pomocy opisz dokładnie

- wersja sello

- jak wystawiasz aukcje sello/allegro ?

- opis ustawień problemu przy jakich są problemy

- KOMUNIKATY BŁĘDÓW!

bez komunikatów - prawie NIC nie daje się powiedzieć o problemie

 

PRZEPRASZAM, ŻE TERAZ PISZĘ, ALE CZEKAŁAM NA KOMUNIKAT SELLO ODNOŚNIE TWORZENIA TYCH NIESZCZĘSNYCH DOKUMENTÓW, NIESTETY JESZCZE NIKT NIC NIE KUPIŁ...W ZWIĄZKU Z TYM NIE MAM JAK PRZEDSTAWIĆ KOMUNIKATÓW Z BŁĘDEM

WERSJA SELLO 1.5.1 1040

- AUKCJE WYSTAWIANE NA ALLEGRO (SKLEP ALLEGRO)- W SELLO NIE SĄ WIDOCZNE KOSZTY WYSYŁKI ANI KATEGORIA PRZEDMIOTU

- WYSTAWIONE PRZEZ SELLO TEŻ DLA SKLEPU ALLEGRO - WSZYSTKO JEST OK

 

nie wiem czy są to poprane informacje....

w razie wątpliwości proszę o "szturchańca"  ;)

 

Link to postu

koszty wysyłki - jeśli dobrze zrozumiałem zakres zmian w wersji 1.5.1 wprowadzonej po nowych kosztach przesyłek z allegro to koszty wysyłki działają tylko w kierunku sello->allegro. W drugą stronę już nie.

Koszty przesyłki łączne nie są wprowadzone.

Ma być zrobione w kolejnej wersji.

 

Co do kategorii powinno raczej działać jeśli są poprawnie pobrane, czyli dla pewności po wymuszeniu przez protezę z SQL...

Link to postu

czy mogę liczyć na pomoc z tym błędem?

Ja mam innego rodzaju problem z dokumentem poczatkowym. Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi.   

 

Ustawiałem zarówno jako zamówienie z rezerwacja jak i bez. Niestety w obu przypadkach wywala błąd:

 

2010-04-19 13:15:31  Zakończono: tworzenie dokumentów początkowych

2010-04-19 13:15:31  Zaktualizowano towarów: 0, dodano towarów: 0

2010-04-19 13:15:31  Rozpoczęto synchronizację towarów Data ostatniej synchronizacji: 2010-04-19 12:59:31 Parametry bazy danych zewnętrznego systemu: Serwer: (local)\insertgt, baza danych: Olinek_Magdalena_Biele_ Użytkownik zewnętrznego systemu: Bieleń Magda Poziom cen: Detaliczna Magazyn: MAG - Główny

2010-04-19 13:15:31  Synchronizacja słowników

Błąd  2010-04-19 13:15:31  InsERT_Driver: Nowy dokument: (null) (0x80040E14)

2010-04-19 13:15:30  Dodawanie dokumentu do transakcji (Hurtimex Sp. z o.O. Majtki chłopięce r: 56 (1007475486))

2010-04-19 13:15:30  Rozpoczęto tworzenie dokumentów początkowych

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...