Skocz do zawartości

Problem z grupowaniem

Polecane posty

Dzisiaj wieczorem pojawił sie problem z grupowaniem transakcji jednego klienta:

Klient przysłał dyspozycję wysłania towarów w jednej paczce. Nie dało się jednak transakcji zgrupować (już nie pamiętam, czy tylko się nie dało czy Sello się zamykało). Po chwili, jak zsynchronizowała się strefa, okazało się, że jedna transakcja wymagała zatwierdzenia, gdyż klient własnie dopisał uwagi. Po zatwierdzeniu, przy próbie zgrupowania sello się zamykało. Wiele razy.

W końcu, pomimo iż już nie było potrzeby, zatwierdziłem obie transakcje. Od tamtej pory sello przy próbie grupowania już się nie zamyka ale jednak do grupowania nie dochodzi (pojawia się komunikat, z pustym wynikiem grupowania).

Nie pomogło także dopisanie uwag na strefie przeze mnie i ponowne zatwierdzenie - wciąż nie moge zgrupować tych transakcji.

Jak to rozwiązać?

 

Mam nadzieję, że to odosobniony przypadek, bo mam dużo grupowań...

Link to postu

Proszę wysłać pliki dmp znajdujące się w

dla XP:

C:\Documents and Settings\<Nazwa_konta>\Dane aplikacji\InsERT Sello\

 

dla Visty

C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\

 

na sello@insert.com.pl. Proszę też napisać która wersja Sello.

 

Nie wiem, czy cuś naprawiliście, w każdym razie po 2 dniach grupowanie wróciło do normy. Oby na zawsze. Ale mam wrażenie, że teraz działa nieco inaczej: jeśli grupowane transakcje nie są już nowe, to zgrupowana jest zawsze nowa. Coś mi się majaczy, że wcześniej tak nie było...

Link to postu

Sprawdz wielkosc bazy w program files, jesli jest powyzej 4gb to dlatego. U mnie tez tak bylo, podesle Ci program do optymalizacji opisow i wiadomosci i wszystko zadziala.

 

No właśnie brakuje mi w Sello programu serwisowego takiego, jaki jest z linią GT...

Ale to chyba nie wielkość bazy, obydwa pliki nie przekraczają jeszcze 50mb.

 

Jeśli możesz, podeślij mi ten plik, może pomoże  ;)

Link to postu

Proszę wysłać pliki dmp znajdujące się w

dla XP:

C:\Documents and Settings\<Nazwa_konta>\Dane aplikacji\InsERT Sello\

 

dla Visty

C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\

 

na sello@insert.com.pl. Proszę też napisać która wersja Sello.

 

Odświeżam temat, bo minął już tydzień od czasu, odkąd wysłałem pliki dmp, problem wciąż mnie dręczy a jakiejkolwiek odpowiedzi brak!  >:(

Link to postu

Pliki czekają na swoją kolej. Nawet gdyby zostały sprawdzone teraz, to odpowiedź nie naprawiła by błędu bo błąd skoro Sello się wyłącza to naprawa tego wymaga ingerencji w kod, a poprawiona wersja i tak dotrze najszybciej jak wyjdzie kolejna wersja - co będzie za niedługi czas. W każdym bądź razie, przysłane pliki będą wykorzystane do analizy błędu.

Link to postu

Pliki czekają na swoją kolej. Nawet gdyby zostały sprawdzone teraz, to odpowiedź nie naprawiła by błędu bo błąd skoro Sello się wyłącza to naprawa tego wymaga ingerencji w kod, a poprawiona wersja i tak dotrze najszybciej jak wyjdzie kolejna wersja - co będzie za niedługi czas. W każdym bądź razie, przysłane pliki będą wykorzystane do analizy błędu.

 

powiało optymizmem... ::)  oby poprawa była więc przy najbliższej nowej wersji...

 

fajnie by było, jakby lista błędów dała do myślenia decydentom, by zwięszyć moce

swoją drogą niestety, niedopracowane programy są słabą stroną Waszej firmy, czego dowodem jest choćby fakt, że każda nowa wersja Subiekta ma później średnio 2 patche  :(

Choćby taka drobnostka: w wersji bodaj 1.18 Subiekta ktos z Was pod istniejący skrót alt+o+g przypisał nowe polecenie! I takie michałki, nie mówiąc już o poważniejszych problemach, to jest standard. Jak można zrobić coś, nie sprawdzając czy nie koliduje to z inną, istniejącą funkcją?? I testowanie zostawiacie klientom. Wstyd! >:(

A później kasę za upgrady pobieracie i nowe jakieś kolorowe pakiety wymyślacie, by tylko klientów doić.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...