Skocz do zawartości

Nie ładuje się Strefa Sello

Polecane posty

Witam,

 

Jestem tutaj nowy i dopiero testuję wasz program ale na wstępie zaniepokoiła mnie najważniejsza sprawa - Strefa Sello. Ustawiłem na weekend link do Strefy Sello w wiadomości od sprzedającego na Allegro. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że dziś rozdzwoniły się telefony, że ludzie wchodzą na link i nic się nie wyświetla. Sprawdziłem i rzeczywiście - po otwarciu strony Strefy Sello, pojawia się "Połączenie z strefa.sello.pl zostało przerwane podczas wczytywania strony" a wcześniej kilka innych wersji błędu których nie potrafię obecnie przytoczyć.

Przeszedłem na ten program z Asystenta i oczywiście jest on bardzo dobry ale formularze dla nas to podstawa. W Asystencie nie miałem tego problemu.

 

Pozdrawiam

Link to postu

na tą chwilę trwa usuwanie awarii, prosimy o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia

 

Panowie z Insertu, bądźcie poważni!

Zbliża się 16, większośc firm wkrótce kończy pracę. Większośc klientów własnie teraz dokona zakupu. Co z tą strefą???!!!

Nie wiem jak u innych, bo nikt nie napisał dokładnie jaki ma dzisiaj problem ale u mnie jest komunikat:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

"http://xml.apache.org/axis/":Server.NoService: The AXIS engine could not find a target service to invoke!  targetService is null

Link to postu

Ja również muszę się wstrzymać z paczkami bo potem sie okaże ,że jeden klient chcial fakturę inny chciał inny adres, a paczki będą wysłane. Oczywiście dowiem się o tym jak strefa zacznie działac  >:(

 

E, bez przesady, strefa nie działa dzisiaj w ogóle, także dla klientów. Jak ktoś miał coś ważnego do przekazania, to wysłał maila po tym, jak się naczekał na adres do strefy i się nie doczekał  >:(

Link to postu

Przesiadłem się z Asystenta na Sello, bo wydawało się, że program jest o wiele bardziej rozbudowany i rozwija się. Ale to był błąd - w prostocie siła. Chyba trzeba przeprosić Asystenta.

Każdemu może się zdarzyć awaria serwerów, nawet allegro ;) Oczywiście przepraszamy za to, ale ciężko kogokolwiek winić jak zawini sprzęt. Proszę zatem nie wysnuwać pochopnych wniosków i nie oceniać programu po awarii jaką mieliśmy wczoraj.

 

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

Link to postu

Przesiadłem się z Asystenta na Sello, bo wydawało się, że program jest o wiele bardziej rozbudowany i rozwija się. Ale to był błąd - w prostocie siła. Chyba trzeba przeprosić Asystenta.

Każdemu może się zdarzyć awaria serwerów, nawet allegro ;) Oczywiście przepraszamy za to, ale ciężko kogokolwiek winić jak zawini sprzęt. Proszę zatem nie wysnuwać pochopnych wniosków i nie oceniać programu po awarii jaką mieliśmy wczoraj.

 

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

Strefa sello leży i kwiczy, mogę policzyć na palcach jedenej ręki ilość dni w których strefa funkcjonowała prawidłowo, to zaczyna być żałosne...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...