Skocz do zawartości

Sello nie pobiera mi aukcji wieloprzedmiotowych POMOCY

Polecane posty

Musisz sie wykazac cierpliwoscia  :) Sello pobierze taka aukcje za dzien,dwa,trzy... roznie z tym bywa.Mnie aukcje ktora sie zakonczyla wczoraj w poludnie pobralo w dzis w nocy.Wczesniejsze aukcje bywalo ze po dwoch dniach.Bledu zadnego nie pokazuje.Jest to raczej jakis problem w programie bo Pomocnik Aukcji sciaga taka aukcje bez problemu.Przy okazji pytanie do autorow - czy moze ktos podac jakis konkretny termin ( moze byc w miesiacach  :) )poprawienia obslugi aukcji wieloprzedmiotowych (sciaganie,poprawna kwota transakcji w takiej aukcji)?

Link to postu

Dzisiaj zauwazylem inna rzecz w aukcjach wieloprzedmiotowych.Aukcja zakonczona 20.04 sprzedane 4 przedmioty,3 osoby wygrywajace,Sello transakcji nie pobralo do dzisiaj.Wydawalo mi sie to troche dziwne bo zawsze pobieralo tylko z opoznieniem.Wchodze na Allegro w zakladke sprzedane aukcja oczywiscie jest,dane zwyciezcow mozna pobrac,ale w kolumnie liczba sprzedanych sztuk widnieje 0 (zero).Trzy dni wczesniej zakonczyla sie aukcja 19 szt. 6 osob wygrywajacych i przy niej jest identyczny blad (liczba sprzedanych sztuk 0) ale ta aukcje i wszystkie 6 transakcji Sello juz pobralo normalnie dlatego wczesniej nie zauwazylem tego bledu("normalnie" w Sello tzn. 2 dniowe opoznienie i kwota transakcji taka jak ktos zalicytowal a nie taka jaka powinna byc  ;D ) Nic juz z tego nie rozumiem bo logiki w tym zadnejczemu jedna transakcje sciaga i drugiej identycznej nie,ale moze autorzy na podstawie takich objawow dojda do jakichs konkretniejszych wnioskow.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

... 2 dniowe opoznienie i kwota transakcji taka jak ktos zalicytowal a nie taka jaka powinna byc  ;D ) Nic juz z tego nie rozumiem bo logiki w tym zadnejczemu jedna transakcje sciaga i drugiej identycznej nie..

 

ja również mam kilka transakcji wieloprzedmiotowych, których nie ściągnął i kilka które ściągnął ale ludzie mają kwoty jakie "dali" a nie po jakich wygrali.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...