Skocz do zawartości

grupowanie transakcji w sello :((

Polecane posty

China_blue

to raczej nie jest ten sam bład - nie korzystamy ze strefy - nie wierzymy w nia

 

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Moje Sello też się bardzo często wyłącza przy grupowaniu. I ja nie dostrzegam związku ze strefą. To, że gdzieś tam się pojawiła o niej wzmianka nie świadczy o tym, że grupuję tylko transakcje ze zmianami ze strefy...

Moi niektórzy klienci i ja akurat doceniamy strefę, chociaż powinna zostać jeszcze dopracowana. Szkoda, że tak mało klientów z niej korzysta :-(

 

Póki inserty nie naprawią kaszanki radzę sobie z zamykaniem tak, że grupuję nie przez link po lewej stronie, tylko prawym klawiszem myszki a potem grupuj transakcję. Wtedy zamiast się zamknąć, wywala dymek i coś tam pisze o błędzie i jest kropka (jak mi znów się to powtórzy to uzupełnię tę informację).

Czasem grupuje ładnie, jak mu się chce.

Mam też wrażenie, że jak ponownie uruchomię Sello, to jakby mniej problemowo grupuje ale nie jest to niestety regułą.

Link to postu

Bartek

tak jest włączone automatyczne wysyłanie wiadomości - komputer na którym pracuje baza to COMPAQ Evo W6000  dwoma ksenonami - nie powinien więc ulegać zarżnięciu a najsłabszy klient to SEMPRON 3100+ z 512MB RAM

China_Blue

opis strefy jest ładny - za duz się naczytałem lecz za duzo się naczytałem o wywałkach jak i sprzedajemy głównie na aukcjach wieloprzedmiotowych, ktorych (prynajmniej w wersji 1.2) sfera nie obsługiwała - a nie mamy czasy na nieudane eksperymenty. A ty do jakich aukcji ich uzywasz?

Link to postu

opis strefy jest ładny - za duz się naczytałem lecz za duzo się naczytałem o wywałkach jak i sprzedajemy głównie na aukcjach wieloprzedmiotowych, ktorych (prynajmniej w wersji 1.2) sfera nie obsługiwała - a nie mamy czasy na nieudane eksperymenty. A ty do jakich aukcji ich uzywasz?

 

Ja mam tylko aukcje wieloprzedmiotowe.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...