Skocz do zawartości

Tworzenie szablonów wiadomości

Polecane posty

Druga sprawa to taka, że zmieniłem adres e-mail wpisałem go w sello, ustawiłem jako domyślny, w starym zaznaczyłem żeby nie używał tego maila. Podałem aby szablony wysyłał z nowego miala a sello z uporem maniaka próbuje wysłać wiadomości po przez stary e-mail. Tyle schodów w jedym programie - masakra - on ma ułatwiać chyba sprzedaż!

Link to postu

Wybranie odpowiedniej opcji z menu to nie są schody... to po prostu wybór.

 

Jeśli chodzi o te mejle, proszę dokładniej opisać co i jak bo z opisu muszę się wiele domyślać.

Z wysyłaniem maili jest taka sprawa, że wiadomość już utworzona na koncie A, musi z tego konta wyjść. Natomiast nowo tworzone wiadomości (domyślam się automatyczne) powinny się tworzyć i wysyłać z konta aktywnego. Jeśli tak się nie dzieje, to faktycznie jest błąd.

Link to postu

Z wysyłaniem maili jest taka sprawa, że wiadomość już utworzona na koncie A, musi z tego konta wyjść. Natomiast nowo tworzone wiadomości (domyślam się automatyczne) powinny się tworzyć i wysyłać z konta aktywnego. Jeśli tak się nie dzieje, to faktycznie jest błąd.

 

Dodałem nowe konto, ustawiłem jako domyślne a nowo tworzone wiadomości sello próbuje wysłać przez stary mail i oczywiście nie może bo on nie działa. Musze wchodzić w każdą wiadomość i ręcznie w pole od wybierać nowe konto - pole to jest przed wyborem puste

Link to postu

prawdopodobnie chodzi o to, że konta mejlowe są przypisane do kont allegrowych. Proszę zatem wejść w okno zarządzania kontami i licencjami i tam kliknąć 2 razy na konto allegrowe i zmienić konto e-mail. W przypadku gdy jest tam wpisane jakieś konto to będzie ono używane do wysyłanie mejli (w zależności od wybranego kontekstu konta w Sello). Jeśli nie ma tam powiązania to jest brany email domyślny.

Link to postu

prawdopodobnie chodzi o to, że konta mejlowe są przypisane do kont allegrowych. Proszę zatem wejść w okno zarządzania kontami i licencjami i tam kliknąć 2 razy na konto allegrowe i zmienić konto e-mail. W przypadku gdy jest tam wpisane jakieś konto to będzie ono używane do wysyłanie mejli (w zależności od wybranego kontekstu konta w Sello). Jeśli nie ma tam powiązania to jest brany email domyślny.

Nie ma tam podanego żadnego konta pole to jest puste. Email domyślny nie jest brany pod uwagę przy tworzeniu wiadomości, tylko są one wysyłane po przez stary adres. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny. Proszę zatem nie mówić, że program ułatwia, skoro 2 dni próbuję zmienić maila w sello. Czy to jest normalne?

Link to postu

Proszę opisać dokładnie skąd są wysyłane mejle. Bo jak klikam nową wiadomość - pojawia się domyślny mejl jako nadawca.

 

Błąd jaki zauważyłem dotyczy wiadomości automatycznych, które faktycznie wysyłają się ze starego mejla, ALE, wystarczy wejść administarcję/Wiadomości automatyczne i wskazać tam mejl z którego mają się wysyłać. A to jak wywnioskowałem z posta wyżej zostało ustawione. U mnie po takim zabiegu Sello popranie wysyła mejle z nowego konta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...