Skocz do zawartości

Miniaturka w aukcjach ze zdjęcia towaru

Polecane posty

Witam,

od kilku dni bawie się Sello, i napotkałem na pewien problem.

Mam do sprzedaży 12 produktów, praktycznie różniących się jedynie wyglądem (różne zdjęcia produktu), reszta zdjęć, opakowania, tył, bok itp, są wspólne!.

 

Wykonałem swój "Szablon opisów" tu linki do zdjęć, które są wspólne do mojej grupy transakcji, ustawiłem "Szablon" aukcji allegro.pl. z zaznaczoną opcją "Miniaturka" w Tab "Dodatkowe"!

Dodałem Towar ze zdjęciami, które są jedynie do tego towaru.

 

Teraz wystawiam aukcje allegro.pl.

Towar -> Wystaw na aukcji z szablonu

Przywystawianiu aukcji dostaje błąd:

"Aby skorzystać z opcji "Pokaż miniaturkę", należy dodać zdjęcie."

 

O ile dobrze zauważyłem, miniaturkę Sello generuje ze zdjęć "Szablonu" aukcji a nie z Towaru.

Czy moje podejście do idei Sello jest złe? Czy powinienem mieć 12 produktów (Towary) i 12 Szablonow aukcyjnych, tylko po to aby mieć różne miniaturki?

 

Może ktoś bardziej doświadczony pomoże albo albo wybrać inną drogę, albo nie poznałem dobrze Sello?

Link to postu

Miniaturka jest to pierwsze zdjęcie w aukcji na zakładce Dodatkowe.  W przypadku korzystania z szablonu aukcji należy tam dodać tag [Towar::ZdjecieX], wtedy przy wystawianiu zostanie tam wstawione zdjęcie X z towaru.

 

Stąd aby mieć różne miniaturki musi być 12 różnych przedmiotów, bo w końcu szablon to szablon - nie będzie zgadywał jakie zdjęcie ma dodać do aukcji jako miniaturkę, tylko doda zdjęcie, które mu ustawimy.

 

Można też edytować przygotowane aukcje i zmienić im miniaturki (które domyślnie wstawione zostały za pomocą tagu [Towar::ZdjecieX] z towaru).

Link to postu

A jak zrobić aby na dole, pod szablonem nie pojawiało się zdjęcie??

 

Chodzi o to, że mam szablon opisów, i tam wstawiam "Zdjęcie 1" z towaru, dodając miniaturkę, na Allegro widze szablon ze zdjęciem wewnątrz, a pod spodem, dodatkowo fotka, orynigał miniaturki.

 

Czy da się zmusić Sello i Allegro, aby tego na dole już nie było?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...