Skocz do zawartości

o co chodzi znowu z tą strefą sello???

Polecane posty

Sprawdziłem dokładniej, niestety błąd ten uniemożliwia utworzenie strony  dla grupy transakcji, w której znajduje się transakcja dodana ręcznie. Błąd powstał przy naprawie innego błędu (metoda copiego-pejsta.. grr). W następnej wersji będzie poprawiony.

 

W takim wypadku proponuję wyłączyć tworzenie strony dla tej transakcji na zakładce Cechy.

Link to postu

Sello pobiera klientów tylko przy okazji pobierania transakcji. Jeśli jest taka możliwość, proszę usunąć transakcję i pobrać ją jeszcze raz. Dane klienta wtedy powinny się pobrać. Dlaczego się wcześniej nie pobrały - szczerze to bez jakiejś informacji o błędzie ciężko wywnioskować.

Link to postu

Sello pobiera klientów tylko przy okazji pobierania transakcji. Jeśli jest taka możliwość, proszę usunąć transakcję i pobrać ją jeszcze raz. Dane klienta wtedy powinny się pobrać. Dlaczego się wcześniej nie pobrały - szczerze to bez jakiejś informacji o błędzie ciężko wywnioskować.

Transakcję wykasowałem ale przy ponownym pobraniu jej dane klienta znow nie zostały pobrane

Link to postu

Może ten klient ma jakieś niepełne dane? Czy przez allegro widać je normalnie i są poprawne? Czy wyskoczył jakikolwiek błąd lub ostrzeżenie przy pobieraniu transakcji?

Dane faktycznie były niepełne ale chyba to nie powód aby sello nie pobierało żadnych danych - to jest bez sensu. Zamiast tego dane niepełne mogłby być np. podświetlone na czerwono. Dzisiaj mam drugą taką transakcję - klient z Niemiec i nie we wszystkich polach wprowadził dane, bo inaczej tam wygląda adres a sello danych nie pobrało

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

A jak konkretnie wyglądały te niepełne dane, żeby można było to powtórzyć i poprawić. Można na priva

Teraz mam znowu ten sam problem - klient nie podał pełnych danych w Allegro (brak ulicy) a sello nie pobrało żadnych danych - i w logah jest komunikat:

Transakcja do aukcji nr yyyyyyyy.

Użytkownik xxxxxxxxxxx (xxxxxx) nie podał danych adresowych, więc możliwy jest tylko odbiór osobisty.

Inne programy pobieraja dane nawet wówczas gdy klient nie poda ich w pełnej postać - może by tak dla ostrzeżenia program zaznaczałby takie transakcję np. na czerwono

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...