Skocz do zawartości

Polecane posty

Przy wykupywaniu licencji przez płatności.pl nie trzeba wpisywać kodu. Licencja powinna zostać przedłużona automatycznie a Sello musi ją pobrać (przy uruchamianiu, lub po edycji konta w oknie zarządzania kontami i licencjami). Czasami zdarza się, że płatność jest odrzucona z jakichś względów przez serwis platnosci.pl więc w pierwszej kolejności jeśli Sello nie widzi przedłużonej licencji proszę upewnić się, że faktycznie transakcja została sfinalizowana.

 

Zdarza się też, że z różnych powodów sieciowych Sello nie połączyło się z serwerem licencji. Zazwyczaj jest to chwilowy efekt i przy ponownym uruchomieniu licencja może się pobrać. W razie problemów z dostępne do serwera Sello będzie pracować (aktualnie przez 3 dni, w nowej wersji 5 dni) bez połączenia się z serwerem.

Nie dotyczy to przypadku gdy licencja była nieaktywna, czyli przy pierwszym kupnie np, Sello musi się połączyć żeby "wiedzieć na czym stoi".

 

No i ostatecznie, odnotowaliśmy 3 przypadki, gdy Sello pobiera licencje ale nie może ich zapisać - z przyczyn jeszcze nie określonych. Najprawdopodobniej jest to wina środowiska w jakim Sello pracuje.

 

Właśnie w innym wątku padło rozwiązanie, połowiczne raczej, ostatniego problemu: http://forum.sello.pl/index.php?topic=1565.msg10122#msg10122. Oczywiście to pod warunkiem, że występuje właśnie ten błąd zapisu licencji.

Link to postu

już po prostu nie  mam siły

zapłacne i pobrane pieniądze na 100%

usunełam sello i zainstalwałam ponwnie

przy instalacji napisało mi że lizencja aktywna chyba do 13 kwietnia

a terz jak wchodzę na zarządzanie icencjami t znwu pisze brak licencji

co mam zrobić

ratunku

chcę ten program przetestować a tu lipa

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...