Skocz do zawartości

co z podglądem maili

Polecane posty

proszę o wyjasnienie dlaczego raz w podglądzie wiadomości od klienta mam normalny wygląd a raz belkot html - dopiero gdy klikne odpowiedz to pojawia się normalny widok... - miałem teorię, że może to dotczyć maili wysłanych poprzez stronę internetową lecz własnie upadła - dostałem teraz z Allegro potwierdzenie płatności i jest widoczne normalnie w podglądzie... Dodam, ze problem ten poajwił się stosunkwo niedawno - przedtem było ok - z instalowanych ostatnio programów to: AVG, defraggler  oraz program do łączenia sklepu internetowego z sGT (nie Insetowski - ten jest do bani)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

niestety przeinstalowanie nic nie dało:(. na komputerze z zainstalowaną bazą wyświetlane są maile w formie html, a na komputerach klienckich jak pisałem wcześniej "Ten program nie może wyświetlić strony sieci web". Proszę o pomoc. Generalnie chyba wszystkie składniki windows zostały zainstalowane, moze cos przegapiłem???

Link to postu

Znalazłem odpowiedź, na wszystkich komputerach mam zainstalowany avg antyvirus, który sprawdza wiadomości e-mail dodając jakis znacznik na początku i końcu maila w formacie html. Sello nie potrafi zinterpretować wyglądu maila i wyświetla go tak jak go widzi czyli w html. Po odinstalowaniu avg nowe maile które przychodzą wyświetlane sa prawidłowo. Może da sie z tym cos zrobić w nowej wersji sello? Pozdrawiam.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...