Skocz do zawartości

Komunikacja z Subiekt GT

Polecane posty

Nie mogę utworzyć aukcji gotowych do wystawienia zapisanych w zakładce "Towary". Zamiast tego takie aukcje tworzone są w innej zakładce "Aukcje" gdzie cena poszczególnych aukcji nie synchronizuje się z cenami z zakładki "Towary" (za wyjątkiem pierwszego tworzenia aukcji) oraz ilość sztuk przedmiotów dostępnych w magazynie nie jest wyświetlana na liście tylko muszę zaglądać do zakładki "Towary" i sprawdzać stan magazynowy.

Podsumowując aby określić cenę oraz sprawdzić stan magazynowy w zakładce "aukcje" pod zakładka  "przygotowane" muszę zajrzeć do zakładki Towary oraz ręcznie zmienić cenę "aukcji przygotowanych" (ponieważ nie synchronizują się automatycznie).

W zakładce towary są.. towary. W zakładce aukcje.. aukcje - to chyba jest logiczne. Aukcje nie tworzy się po to, żeby oglądać na nich stany magazynowe. Aukcje wystawia się w danej chwili, w której stany magazynowe są jakieś. Przecież w module aukcji nie będą się zmieniać stany i ceny jak aukcja jest wystawiona, bo aukcja odpowiada temu co jest lub będzie wystawione na serwisie aukcyjnym.

 

Może nie do końca jest dla mnie jasna istota problemu, więc proszę o doprecyzowanie.

 

Połączenie funkcjonalności z zakładki "towary" i "aukcje" byłoby tym czego brakuje mi w tym programie.

Obecne rozwiązanie ma sens tylko wtedy gdy tworzę aukcje jednorazową.

Ale kiedy chcę wystawić taką aukcję ponownie ze zmienioną ceną, muszę ją edytować w zakładce "przygotowane" a cena przecież mogłaby się synchronizować z cenami z Subiekt GT. Ponadto nie wiem czy w magazynie jest wystarczająca ilość sztuk ponieważ stan magazynowy nie wyświetla się na liście.

 

 

 

 

Link to postu

teraz foka to już trochę marudzisz. sello intuicyjne nie jest, pochłania sporo czasu, zwraca się ten czas tylko przy aukcjach które raz zrobione będziesz wałkować przez jakiś okres czasu.

 

sekcja aukcje moim zdaniem nadaje się tylko do sprawdzania czy wszystko gra. aukcje tam wystawiane są jednorazowe i ogólnie trudno zrobić coś z nimi później, jeśli chcemy je wiązać z towarami.

 

sekcja towary jest mocno skomplikowana, ale można w niej zrobić aukcję z towaru i wystawić, sprawdzić stan, sprawdzić wystawione aktualnie przedmioty, sprawdzić / zmienić cenę, zrobić kilka rzeczy bezpośrednio z subiekta.

 

M

Link to postu

teraz foka to już trochę marudzisz. sello intuicyjne nie jest, pochłania sporo czasu, zwraca się ten czas tylko przy aukcjach które raz zrobione będziesz wałkować przez jakiś okres czasu.

 

sekcja aukcje moim zdaniem nadaje się tylko do sprawdzania czy wszystko gra. aukcje tam wystawiane są jednorazowe i ogólnie trudno zrobić coś z nimi później, jeśli chcemy je wiązać z towarami.

 

sekcja towary jest mocno skomplikowana, ale można w niej zrobić aukcję z towaru i wystawić, sprawdzić stan, sprawdzić wystawione aktualnie przedmioty, sprawdzić / zmienić cenę, zrobić kilka rzeczy bezpośrednio z subiekta.

 

M

 

Rzeczywiście marudzę ale chodzi oto żeby program komputerowy automatyzował pracę. Powoli odkrywam nowe funkcje (bardzo przydatna- ustaw szablon jako domyślny, to dużo wyjaśnia).  Czy mogę sprawdzić czy przedmiot jest aktualnie wystawiony w zakładce towary? Nie wiem bo jeszcze nie wystawiałem.

 

 

Link to postu

Czy mogę sprawdzić czy przedmiot jest aktualnie wystawiony w zakładce towary? Nie wiem bo jeszcze nie wystawiałem.

 

masz kolumnę "na aukcjach" - która podaje ilość sztuk wystawionych aktualnie.

Ale to juz jest po ptakach, bo jak jest zle, to nie pozostaje nic innego jak poprawic aukcje.

Ceny tez trzeba recznie zmieniac, a co najgorsze trzeba o tym pamietac!!!

Jak nie prowadzimy "magazynu", to nie wiadomo tez czy mamy towar do wyslania czy trzeba go dopiero zamowic.

Sello ma duze braki, ale mam nadzieje ze to co napisalem jest w uwagach i niebawem zostanie wprowadzone :).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...