Skocz do zawartości

Polecane posty

Dość często obsługuje wymiany towarów i tutaj oczywiście znowu są schody. Otrzymuję towar od klienta odnajduję transakcję w zakończonych i chcę zrobić wydruk. Niestety po utworzeniu kolejnej paczki do tej transakcji pojawia się błąd z komunikatem po angielsku przy próbie wydruku. Wydruk z istniejącej paczki nie jest możliwy bo w międzyczasie klient zmienił adres i jak tu mu wydrukować druczek z nowym towarem i nowym adresem???

Link to postu

Witam

Ja to robie tak :

- znajduje klienta ( TRANSKACJE->wszystkie->odnajduje po nicku )

- w odnalezionej transakcji przechodze do paczki i odznaczam "paczka wysłana/odebrana",  automatycznie robi mi się "nowa" paczka do tej tranSakcji.

- przechodze teraz z zakładki TRANSAKCJAE do PACZKI , odnajduje klienta ( po nicku ) , wchodze do paczki ( tak gdzie wbija się nr nadawczy ) wcisakam A+Z i zmieniam adres

 

Robię tak zawsze i u mnie działa.

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

Link to postu

hm, nie bardzo rozumiem.

Jak przychodzi zwrot, oznaczam paczkę jako zwróconą, wtedy mogę utworzyć nowa paczkę do transakcji, klikam na wydruki i normalnie mogę to obsługiwać jakbym żadnej paczki jeszcze nie miał.

 

Jaki konkretnie pojawia się błąd? Można zrobić zrzut ekranu jeśli treści za dużo.

Nie jest to zwrot tylko wymiana a co za tym idzie w paczce dla danego klienta będzie już inny towar a w międzyczasie stwierdził, że chce na inny adres i jak to w prosty sposób obejść, bo opisany powyżej sposób tyczy się zwrotu a nie wymiany.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...