Skocz do zawartości

Problem z połączeniem sie z Subiektem

Polecane posty

Witam

Przepraszam ze w tym dziale ale w "pomocnej dłoni" nie mam możliwości dodania nowego wątku - po prostu nie wyświetla się baner - nowy wątek jednocześnie proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu.

Po zapoznaniu się z problemami opisanymi na forum już nic nie kumam

Konfigurując połączenie do SGT w sello :

1) wybieram serwer

2) zmieniam typ autentyfikacji na sql - mój serwer login sa pass "xxxxxx" (mam poprostu hasło NA SERWER

3) wybieram bazę - program poprawnie łączy się z SQL Expres na drugim kompie i odczytuje dostępne bazy

4) Ustawiam powiązanie pom. userem z sello i sgt (użytkownicy SGT wyświetlają się poprawnie po rozwinięciu listy

ok ustawiłem powiązanie  no i zaczynam Połącz z GT -- potwierdzam TAK przy pytaniu czy napewno

na w górnej części okna konfiguratora pojawia sie komunikat : "Niepołączony \ Zmiana stanu powiązania"

naciskam ok na samym dole konfiguratora i oto komunikat:

 

Sprawdź wersję programu SGT musi on być w wersji co najmniej 1,12  itd itd -- nie wypisuję całego gdyż moderatorom jest on napewno znany.

 

no i co mam zrobić jeśli

Sello - v 1,3,0

SGT 1_19 sp3 + sfera ----- AKTYWOWANE Z WYKUPIONYM ABONAMENTEM ?????????

 

Link to postu

no przykro mi panowie ale właśnie dzisiaj próbowałem połączyć się z bazą na którą jest założone hasło literowe (5 znaków) osobny user z prawami sa i dalej kicha

mogę podać tutaj bo baza jest w tej chwili testowa user: allegro pass : blue

połączenie z subiektem idzie dopiero w momencie całkowitego usunięcia hasła

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...