Skocz do zawartości

Koniec bezpłatnej reklamy sello! Allegro zamyka aukcje!

Polecane posty

CYTUJĘ:

 

Uprzejmie informuję, że aukcja 609753138 została usunięta z powodu odnotowanych w jej opisie nieprawidłowości.

 

Nasze zastrzeżenia dotyczą umieszczania w opisach aukcji niedozwolonych odnośników do stron internetowych, a dokładnie odnośnika: "http://www.sello.pl/" znajdującego się w prawej, dolnej części aukcji.

 

Przypominam, że punkt 3 Załącznika numer 2 do Regulaminu Allegro stanowi:

 

"Zabronione jest umieszczanie w opisie Aukcji treści naruszających przepisy prawa lub Regulaminu. Niezależnie od powyższego opis Aukcji nie może zawierać:

 

a. reklam i każdej innej formy promocji towarów i usług oferowanych poza Allegro,

(...)

d. nazw i/lub adresów stron internetowych serwisów konkurencyjnych wobec Allegro (w których oferowane przez wielu sprzedających przedmioty objęte są wspólnym mechanizmem wyszukiwania) oraz odsyłaczy (linków) do takich stron,

(...)

h. jakichkolwiek elementów zachęcających do zakupu wystawianego Towaru poza Allegro,

i. przekazów niezwiązanych bezpośrednio ze sprzedażą wystawianego Towaru".

 

::)

 

Link to postu

Niestety nie udało nam się uzyskać żadnej odpowiedzi od Allegro. W wersji 1.3.4. w szablonach aukcji (tych naszych) wycięliśmy naszą stopkę. Jeśli sytuacja się powtórzy/zaostrzy, to niestety na każdej aukcji wystawionej wg naszego szablonu będzie trzeba usunąć tą kłopotliwą sekcję.

 

Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej konieczności.

Link to postu

Niestety nie udało nam się uzyskać żadnej odpowiedzi od Allegro. W wersji 1.3.4. w szablonach aukcji (tych naszych) wycięliśmy naszą stopkę. Jeśli sytuacja się powtórzy/zaostrzy, to niestety na każdej aukcji wystawionej wg naszego szablonu będzie trzeba usunąć tą kłopotliwą sekcję.

 

Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej konieczności.

 

Pousuwałem w dzień jak mi zamknęli aukcję, bo zamknęli by wszystkie... Dzięki za nowe szablony bez zabronionego linku.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...