Skocz do zawartości

Książk nadawcza

Polecane posty

Program jest tani -15zł/miesiąc to nie wiele. Jestem pewien, że wiele firm jest w stanie płacić więcej za dobry program (z szybką naprawą błędów) niż płacić tyle co nic, a użerać się z ciągłymi modyfikacjami, na które trzeba długo czekać...

 

moim zdaniem delikatnie mówiąc dziwne podejście. Program nie będzie lepszy od wyższej ceny. Niech program będzie lepszy to moooże wtedy wyższa cena byłaby dobra.

Nie odwrotnie. Każda organizacja skonsumuje kasę bez problemu, a efektu nie będzie.

Była już podwyżka o 50% ceny - różnicy w podejściu nie firmy żadnej.

Polityka: poprawimy kiedyś błędy jak mooże znajdziemy na to czas i ludzi. Termin - kiedyś będzie lepiej  ::)

hmm...może i racja, ale od czegoś trzeba zacząć, aby poprawić tą sytuację. Nie nam ustalać jak pożytkowane są środki z abonamentów, ale oczywiście można tkwić w "rozwoju małymi kroczkami" bez żadnych zmian  i kęcić się w tym zamkniętym kółku, ale może można coś zrobić, aby zmiany były szybsze i "dla każdego, a nie dla tych, co dłużej już czekają w kolejce". Wiem, może to zbyt naiwne, że droższy abonament poprawi sytuację. Swoje zdanie motywuję tym, że ja nie miałbym sumienia wiecznie odpowiadać klientom, że muszą cierpliwie czekać i, że są ważniejsze sprawy w kolejce... ale cóż kwestia podejścia do prowadzenia działalności i do samych klientów...

Link to postu
Może wreszcie nadszedł czas zgłosić "tym na górze" że nie da się tak pracować i potrzeba więcej ludzi, aby klienci przestali narzekać na wieczne oczekiwanie

Już się tym zająłem jakiś czas temu... i będzie dobrze :). Też chciałbym mieć dla każdego dobre wieści i nie jest wcale łatwo odpowiadać na forum, że problem musi poczekać. Na niektórych forach takie zgłoszenia i pytania pozostają bez odpowiedzi moderatorów/administracji, ale i ja i wielu użytkowników zapewne woli nawet niezbyt satysfakcjonującą odpowiedź niż żadną.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...