Skocz do zawartości

Subiekt dla początkującego

Polecane posty

Witam.

Używam Sello od jakichś trzech miesięcy, nie mam z nim żadnych problemów. Jednak do obsługi magazynu musiałem zaprząc Subiekta (i jest to pierwsze moje spotkanie z tym programem).

 

Mam trochę problemów z poustawianiem tego wszystkiego:

1. na początku gdy coś było sprzedane w Sello, to po synchronizacji z Subiektem stan towaru wracał do stanu sprzed sprzedaży

2. ustawiłem więc tworzenie dokumentu początkowego jako zamówienie z rezerwacją i końcowego jako paragon

3. od razu pojawił się problem przy sprzedaży w Sello (miałem jedną sztukę towaru i system przy tworzeniu dokumentu mówił że jest zarezerwowana - no i była, ale przeciez tylko dla tego klienta)

4. kliknąłem na pominięcie rezerwacji i towar został sprzedany, natomiast ciągle jest jedna sztuka zarezerwowana.

5. W subiekcie nie ma żadnych zamówień - nie mam pojęcia jak usunąć tą rezerwację.

 

Czy nie ma przypadkiem możliwości ustawienia jakiegoś trybu "prostego" - chciałbym żeby w przypadku wysłania czegoś z Sello ściągnał towar z magazynu w subiekcie (najlepiej zwykłą WZ na sprzedaż), paragony wystawiam sam na zewnętrznej kasie fiskalnej. Czy za każdym razem jak chcę, żeby coś zostało ściągnięte ze stanu to muszę wystawiać te dokumenty?

 

Może dla was te pytania są głupie, ale przejrzałem już prawie wszystkie wątki z pomocą do Subiekta i zauważyłem, że większość zaczynała od subiekta i dołączała Sello w związku z tym problemy i odpowiedzi są zupełnie innej natury.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...