Skocz do zawartości

Sello nie ściąga danych niektórych transakcji ze strefy!!

Polecane posty

Witam,

 

Mam już 2 przypadek zgłoszony przez Klienta, że nie zostały uwzględnione jego zmiany ze strefy!

No i faktycznie, mam dużo późniejszą datę datę synchronizacji danych przez sprzedawcę a jednak zmiany te nie weszły do Sello!!

No tak być nie może!

Oczywiście problem dotyczy zmian jeszcze PRZED utworzeniem paczek.

I oczywiście nie mam włączonej opcji niewspierania strefy dla tych transakcji.

 

Proszę o szybką i konkretną pomoc, bo koszty rosną!

Link to postu

Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy?

Jeśli nie, to można wkleić log z raportu przy pobieraniu danych ze strefy (w sytuacji, gdy są transakcje które nie ściągnęły danych)

 

Trudno mi powiedzieć, co było w raporcie przy pierwszym pobieraniu po dokonaniu zmiany. Ale teraz, gdy wymuszam synchronizację strefy, nie ma na ten temat żadnych informacji. Przy ściąganiu danych ze strefy jest "OK:

Link to postu

Jeśli ktoś będzie miał taką sytuację widoczną, że na strefie są jakieś dane, a Sello ich nie pobiera to proszę wtedy o kontakt. Diagnoza wymaga złapania winowajcy na gorącym uczynku, że tak powiem. Inaczej można tylko gdybać.

A cóż to za winowajca widoczny w logu poniżej?

Podczas pobierania danych ze stron w Strefie Sello wystąpił błąd:
Pobieranie informacji o zmienionych stronach nie powiodło się:
Operacja nie została wykonana ze względu na błąd serwera.
Serwer zwrócił błąd: : org.exolab.castor.jdo.TransactionAbortedException: Nested error: org.exolab.castor.jdo.ObjectNotFoundException: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <2845761(2845761)> was not found in persistent storage: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <2845761(2845761)> was not found in persistent storage

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

już drugi dzień trwa u mnie taki sam błąd jak powyższy:

 

Podczas pobierania danych ze stron w Strefie Sello wystąpił błąd:
Pobieranie informacji o zmienionych stronach nie powiodło się:
Operacja nie została wykonana ze względu na błąd serwera.
Serwer zwrócił błąd: : org.exolab.castor.jdo.TransactionAbortedException: Nested error: org.exolab.castor.jdo.ObjectNotFoundException: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <9571691(9571691)> was not found in persistent storage: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <9571691(9571691)> was not found in persistent storage

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

znowu serwer się przyblokował:

 

Podczas pobierania danych ze stron w Strefie Sello wystąpił błąd:
Pobieranie informacji o zmienionych stronach nie powiodło się:
Operacja nie została wykonana ze względu na błąd serwera.
Serwer zwrócił błąd: : org.exolab.castor.jdo.TransactionAbortedException: Nested error: org.exolab.castor.jdo.ObjectNotFoundException: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <10256836(10256836)> was not found in persistent storage: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <10256836(10256836)> was not found in persistent storage

 

Można prosić o restart ?

Link to postu

Można prosić o restart ?

hahaha może w takim razie wprowadzić nową funkcjonalność w Sello i dodać magiczny przycisk "Zrestartuj serwer strefy sello"  ;)

 

Fakt faktem ta cała strefa działa własnym życiem u mnie np. pozamykała strony nie wiadomo z jakiej przyczyny. (synchronizacja bez błędów)

 

 

Link to postu

mozna prosić o restart ?

 

Podczas pobierania danych ze stron w Strefie Sello wystąpił błąd:
Pobieranie informacji o zmienionych stronach nie powiodło się:
Operacja nie została wykonana ze względu na błąd serwera.
Serwer zwrócił błąd: : org.exolab.castor.jdo.TransactionAbortedException: Nested error: org.exolab.castor.jdo.ObjectNotFoundException: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <10597791(10597791)> was not found in persistent storage: The object of type pl.insert.bean.statuses.Item with identity <10597791(10597791)> was not found in persistent storage

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...