Skocz do zawartości

Co lepsze sello czy manager sprzedaży allegro?

Polecane posty

Odpowiedź będzie raczej mało obiektywna, chociaż... To zależy od potrzeb.

Sello można pobrać i przez miesiąc używać za darmo dla konta aukcyjnego (jeśli wcześniej nie było używane).

 

Obie aplikacje mają nieco inny charakter, stąd MS jest np bardziej mobilny (dostępna z każdego komputera), chociaż Sello także umożliwia pracę z wielu komputerów - jednak jest to bardziej skomplikowane). Za to, praca na Sello jest niezależna od np braku połączenia z internetem - pomijając oczywiście synchronizację.

 

Natomiast Sello oferuje chociażby lokalną bazę danych. Informacje o klientach, aukcjach, transakcjach czy mailach są przechowywane na naszym serwerze i mamy do tego dostęp zawsze. Do tego chociażby konfigurowalne wydruki i wiele możliwości konfiguracji samego programu. No i oczywiście współpraca z Subiektem GT. Trzeba sprawdzić samemu.

 

Więcej to mogą powiedzieć użytkownicy Sello :)

Link to postu

w MS nie ma problemu z nadawaniem paczek z ich wydrukiem a z tego co sie zorientowałem (moge sie mylic) w sello trzeba miec umowę z poczta a u mnie jest ten problem ze nadaje w 2 roznych miejscach i w obu Panie zrobiły wielkie oczy na hasło umowa i na mozliwosc udostępnienia numerów.

Nie wątpliwie jakby mi sie udało wszystko zsynchronizowac z subiektem to byłoby zacnie. jak mi sie uda zmusic sello do zadziałania - po tym jak sie skonczył okres jednego miesiaca a teraz nie chce sie polaczyc z serwerem - to moze byc ciekawie, ceny sa zblizone - jedno i drugie kosztuje ok 75zł na rok

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...