Skocz do zawartości

Sello nie sciaga transakcji PILNIE POTRZEBNA POMOC

Polecane posty

Prosze o pomoc w ustaleniu co sie dzieje z programem poniewaz mam taki dziwny objaw iz nie sciaga wszystkich transakcji.Np w dniu dzisiejszym juz doszlo do transakcji to jest 02,06,09 i ją sciagna a jak sprawdziłem z poziomu allegro jeszcze z 01,06,09 sa do sciagniecia 2 transakcje do ktorych doszło i nie sciagnal. Zdazyło mi sie to juz 2 razy ale myslalem ze to moze byc wina z poziomu allegro ale zaczyna to byc irytujace jak klient dzwoni dlaczego jeszcze nie wysłalem towaru jak pieniadze wplacil 2 dni wczesniej.

A ja nic nie wiem ze doszlo do transakcji.

Czekam na odp

POZDRAWIAM

Link to postu

oczywiscie jak juz nie pierwszy raz problem moja panowie lub panie w powazaniu czyli w duzym D. smiechu warte niby firma z takimi plecami ja Insert a ma klienta za nic.rozbdowałem juz chyba caly pakiet z insertu o chyba zrezygnuje powoli bo jak cos padnie to nie mozna liczyc na pomoc od strony osob ktore powinny zapewnicc pomoc a conajmniej informacje

pozdrawiam

Link to postu

Temat był wielokrotnie poruszany na forum. Proszę upewnić się że przy pobieraniu transakcji jest ODznaczone pobieranie na podstawie historii.

 

Swoją drogą support mamy chyba całkiem niezły na forum ;), a to, że czasami trzeba chwile poczekać na pewno nie wynika z tego, że mamy kogokolwiek w... poważaniu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...