Skocz do zawartości

Fill the section 'More info about shipment and payment' or uncheck fields 'Other

Polecane posty

Mam problem wystawianiem nowych aukcji wersja 1.3.6

 

Zrobiłem ponowną rejestrację oraz synchronizację i nic.

Po wpisaniu odbiór osobisty i jakąś kwotę za przesyłkę wyskakują błędy podczas wysyłania

 

"Fill the section 'More info about shipment and payment' or uncheck fields 'Others' in 'Shipement' and 'Payment methods'."

 

Po ponownym wejściu w daną aukcję w sposobie dostawy (koszt) jest znowu zero

 

w innych aukcjach natomiast wyskakuje błąd

Wysyłanie aukcji 'Elektroda wolframowa 2,0mm x 175 WT 20 - czerwona' nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawne opcje wysyłki.

Link to postu

Niestety ten sam błąd, natomiast wpisana kwota jako koszt tym razem zostaje.

 

Dodatkowo nie wiem czy tak byc powinno ale w sposobie dostawy litery są koloru:np. "Paczka pocztowa ekonomiczna nie działa również prawy przycisk myszy który powodował otwarcie menu dodatkowego podczas wystawiania aukcji

Link to postu

W błędzie wyraźnie napisane jest:

"Fill the section 'More info about shipment and payment' or uncheck fields 'Others' in 'Shipement' and 'Payment methods'."

 

czyli po naszemu:

 

Wypełnij sekcję "więcej informacji o wysyłce i płatnościach" albo odznacz pole "inne" w "wysyłce" i "opcjach płatności"

Link to postu

To waliduje allegro, taki sam błąd występuje przy wystawianiu aukcji ręcznie przez serwis aukcyjny i obejść tego nie sposób. Walidowanie tego po stronie Sello miało by tą wadę, że przy jakichkolwiek zmianach w logice na allegro musielibyśmy wypuszczać łatkę, bo mogło by się okazać, że logika walidowania aukcji w Sello nie zgadza się z tą na serwisie aukcyjnym.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...