Skocz do zawartości

Zakup programu i kilka pytań

Polecane posty

Witam. Jesteśmy zainteresowani kupnem programu i prosimy o kilka podstawowych informacji:

1. Czy można wyszukiwać po nr listu nadawczego.

2. Czy istnieje możliwość kupna dokładnej instrukcji programu, lub szczegółowego opisu możliwości, funkcji, kategorii.

3. Czy jest możliwość działania kilku użytkowników allegro (loginów) na 1 koncie sello.

4. Jakie firmy kurierskie bez problemu mogą pobierać dane klienta do listów przewozowych.

5. Czy da się w łatwy sposób tworzyć książki nadawcze tylko z wybranych przez siebie paczek.

6. Czy we współpracy z serwisem e-bay automatycznie pobiera wpłaty z paypal.

7. Przy obsłudze ok 2 tyś aukcji i zakupów rzędu 300 przedmiotów dziennie program działa płynnie i bez żadnych problemów.

8. Czy tylko jest z Wami kontakt poprzez forum.

 

Wersja demo jest dość uboga i ciężko jest nam określić czy będzie spełniać swoją rolę.

Link to postu

Może nie jestem jakimś specem, ale mogę odpowiedzieć :)

1. Tak

2. Jest za darmo w programie.

3. Nie ma czegoś takiego jak konto Sello - podstawową jednostką organizacji pracy jest firma. W firmie możesz mieć loginów dużo, ale płacisz nie za ilość firm tylko za ilość loginów Allegro/ebay których używasz.

4. Żaden program firmy kurierskiej nie współpracuje z Sello.

5. Da się.

6. Nie używałem ebaya, ale wątpię żeby Sello to obsługiwało bo na pewno by się pochwalili w możliwościach programu.

7. Program stwarza problemy przy 10 aukcjach i jednym zakupie dziennie. Niestety przy 2000 aukcji i 300 sprzedażach nie masz zbyt dużej alternatywy - Sello i tak poradzi sobie z tym najlepiej.

8. Według mnie Forum to najlepsze co może być. Gdyby tak do Subiekta mogło być zamiast oficjalnej pomocy technicznej...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...