Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Ja wprawdzie nie korzystam z odbioru w punkcie, ale z doświadczenia wiem, że PanBanBan ma wszystko przemyślane i jak by dało się coś wykombinować z wersji dostępnej w 1.17 β to by to zrobił  :P

 

Aktualnie jest dobrze i poprawnie (tzn. dopóki ST nie wprowadzi pola PniUP i eksportu do EN tego pola).

Link to postu

Ja wprawdzie nie korzystam z odbioru w punkcie, ale z doświadczenia wiem, że PanBanBan ma wszystko przemyślane i jak by dało się coś wykombinować z wersji dostępnej w 1.17 β to by to zrobił  :P

Dzięki :)

 

Aktualnie jest dobrze i poprawnie (tzn. dopóki ST nie wprowadzi pola PniUP i eksportu do EN tego pola).

Niestety - nie da się nic wykombinować bo Allegro nie zwraca tego numeru PniUP. Może za jakiś czas będą go zwracać. Na razie nic nie obiecali ;)

 

A podejrzewam, że kolega minido ma starą umowę na e-przesyłki. Inaczej na poczcie czepiali by się go tak samo jak wszystkich innych się czepiają o adres klienta :)

 

Link to postu

Aktualnie jest dobrze i poprawnie (tzn. dopóki ST nie wprowadzi pola PniUP i eksportu do EN tego pola).

Niestety - nie da się nic wykombinować bo Allegro nie zwraca tego numeru PniUP. Może za jakiś czas będą go zwracać. Na razie nic nie obiecali ;)

 

To właśnie miałem na myśli.

Link to postu

@Xander124 czy na tej wcześniejszej wersji Sello jest używane to samo czy inne konto Allegro - to może mieć znaczenie.

 

Ile kont jest obsługiwanych w Sello i czy są tam tylko serwisy Allegro czy może też zagraniczne?

 

Proszę wykonać poniższe polecenie za pomocą programu serwisowego i pobrać transakcje bez opcji pełnych danych.

update reg_Data set rd_vbigint = null where rd_Name in ('LastJournalId', 'LastDealJournalId')

Czy po takim zabiegu luki w transakcjach znikają czy nadal są?

Jeśli są to proszę podesłać do nas maila na sello@insert.com.pl wraz z linkiem do tego wątku, odeślemy instrukcję logowania komunikacji z Allegro.

 

 

Na jednym podmiocie, tam gdzie jest wersja 1.17 są dwa konta Allegro, z czym jedno jest wykorzystywane do synchronizacji bezpośrednio z naszym sklepem (niestety po wyłączeniu tej synchronizacji nadal jest ten sam efekt, przypomnę iż na wersji 1.15 nie było żadnych problemów). Na drugim jest jedno konto Allegro tam jest wersja 1.15 i nie ma problemów.

Niestety podesłany kod nie pomógł w rozwiązaniu problemu.

Obecnie już przesłałem wiadomość z prośba o udostępnienie instrukcji do logowania komunikacji z Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...