Skocz do zawartości

Denewrujący błąd

Polecane posty

Czasem się zmienia, np. dodając na stałe dane do faktury, kolejny adres mailowy czy numer kontaktowy. Też czasem miałem ten błąd ale raczej bardzo sporadycznie i po zmianie komputera już się nie pojawiał.

Tak korzystając z okazji, na jednym z komputerów genialny pracownik zainstalował sobie do win xp jakiś pakiet upodabniający go do win 7 i teraz w sello nie wyświetla się strona startowa (komunikat jak z IE, "Nawigacja do strony web została anulowana") i szczegóły klienta w oknie transakcji. Sello przeinstalowane, czego więc może brakować systemowi?

Link to postu

Tak korzystając z okazji, na jednym z komputerów genialny pracownik zainstalował sobie do win xp jakiś pakiet upodabniający go do win 7 i teraz w sello nie wyświetla się strona startowa (komunikat jak z IE, "Nawigacja do strony web została anulowana") i szczegóły klienta w oknie transakcji. Sello przeinstalowane, czego więc może brakować systemowi?

a może prostszym rozwiązaniem będzie odinstalowanie tej 'nakładki'  :)

Link to postu

Gdyby była na liście zainstalowanych programów to jasne, na moje nieszczęście jej jednak tam nie ma, nie ma też osobnego folderu w program files i na dobrą sprawę nie wiem co to za nakładka. Gość który to zrobił już tu nie pracuje a nowy pracownik został z problemem. Jeśli da się uniknąć reinstalki systemu to byłbym rad bo to laptop nienajmłodszy...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...