Skocz do zawartości

PROBLEM Z ZAREJESTROWANIEM WPŁATY

Polecane posty

Prawie wszystko wróciło do normy (samo) nikt z administratorów nie raczył cokolwiek

odpowiedzieć.

Problem pojawił się natomiast inny

Przy próbie odbierania i pobierania wiadomości program tego nie czyni lecz się zamyka i z pracami stoję już prawie 24 godziny

 

Czy ktoś może się tym zainteresować????

Link to postu

Proszę uwzględnić to, że nikt nie siedzi cały dzień na forum. Ja przykładowo mam swoją pracę i na forum wchodzę jeśli mogę. (Widocznie za rzadko jak na 2,5 tysiąca postów ;) ).

 

Na forum nie tylko zadaje się pytania, ale i można poszukać już istniejącego rozwiązania - czasami bywa to szybsze.

 

Proszę sprawdzić czy na skrzynce mailowej nie ma maila z długą listą odbiorców, bądź maila przekierowanego wiele razy (wtedy w treści jest wiele cytowań i adresów mailowych). Któraś z tych sytuacji powoduje problem z zapisywaniem maila w Sello - jeszcze dokładnie tego nie zdiagnozowaliśmy. Po usunięciu takiej wiadomości z serwera powinno być wszystko dobrze.

Link to postu

Już nic nie można zrobić, próbowałem zainstalować najnowszą wersję sello lecz nie dało rady, komunikat "Przywrócenie podmiotu nie udało się".

 

Informacja z raportu:

Aktualizacja podmiotu: andrzej123 z wersji: 1.37 do wersji: 1.4.0.957 dnia: 2009-10-22

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.37_1.38.enc

Nie powiodło się wykonanie polecenia:

 

 

if exists (select * from dbo.sysobjects where id = object_id(N'PK_pc_Paczka'))

 

ALTER TABLE [pc__Package]

 

DROP CONSTRAINT [PK_pc_Paczka]

 

 

Błąd 80040E14: Could not allocate new page for database 'andrzej123'. There are no more pages available in filegroup PRIMARY. Space can be created by dropping objects, adding additional files, or allowing file growth.

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Could not allocate new page for database 'andrzej123'. There are no more pages available in filegroup PRIMARY. Space can be created by dropping objects, adding additional files, or allowing file growth.

Przywrócenie podmiotu nie udało się.

 

Oczywiście odinstalowałem i zainstalowałem poprzednią wersję.

W tej chwili nie można wystawić aukcji, zgrupować transakcje, w zasadzie to chyba poprawnie nic nie działa.

 

Dzisiaj dopiero zaobserwowałem jak sello wystawiło aukcje 20 oraz 21 października masakra. Dużo aukcji zostało wystawionych kilkakrotnie.

Link to postu

Serwer komercyjny nie ma ograniczeń, ani co do wielkości, ani co do używanych procesorów i pamięci RAM (express ma 4GB, max 1procesor oraz 1GB ramu). Część dużych sprzedawców od razu zainwestowała, albo już posiadała komercyjne serwery - im więcej danych tym bazy muszą być większe a serwery mocniejsze. tego obejść się nie da.

 

Nie posiadam tego skryptu przy sobie (tzn w domu), ale generalnie usuwa on:

- raport, logi z synchronizacji (tabele jb__job i jb_Message - można spokojnie usunąć wszystko co tam jest)

- czyści treści starych maili (do pewnej daty)

- czyści opisy starych aukcji (one zajmują najwięcej miejsca w bazie)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...