Skocz do zawartości

nie dziala - niby licencja wygasla - po,ozcie prosze

Polecane posty

witam

program wywalil mnie na ksiezyc - zostawiajac z reka w nocniku !!

pokazuje ze nie mam licencji chociaz ja posiadam !!! zaplacilem za licencje w 07/2009 na rok i juz sie skonczyla !!

mam ststus licencji - wygasla lub nie mozna sie polaczyc z serwerem w celu sprawdzenia licencji !!

co dalej bo pomocy technicznej do programu jako takiej nie ma - nie ma gdzie zadwonic i sie ocokolwiek dowiedziec - nawet maila nie bardzo jest jak napisac !! moze ktos ma jakis pomysl - pomozcie prosze

Link to postu

Licencja nie wygasła, w dalszej części informacji jest wyraźnie napisane, że nie można połączyć się z serwerem licencji. Pomoc technicza jest udziela a mailowo, jak i przez to forum (i tą formę preferujemy). Informacje nt powyższego błędu można spokojnie znaleźć na forum - poruszane już kilkakrotnie.

 

Z naszej strony to sprawdzę czy z serwerem licencji wszystko gra, bo tu już drugie zgłoszenie w ostatnich dniach.

Link to postu

Usterka jest jednak po naszej stronie i pojawiła się dziś ok godziny 1:00, tak, że nie powinno to dotknąć jeszcze użytkowników, którzy np wczoraj pracowali na Sello. Problem może się objawić u nowych użytkowników oraz u tych, którzy używali Sello dalej niż 4 dni temu.

 

W tej chwili usterka jest usuwana. Niebawem serwer powinien działać dobrze.

Za utrudnienia przepraszamy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...