Skocz do zawartości

Problem, sello nie wyświetla statystyk aukcji...

Polecane posty

Witam.

 

Otóż mam problem, dwa dni temu odpaliłem sello, wszystko pięknie działa lecz, dziś jak wszedłem na allegro to spojrzałem na listę obserwowanych towarów i z ciekawości spojrzałem na sello i tam w ogóle były same zera...

 

056414798577cc0dm.png

 

Czy jest na to jakaś rada? Posiadam najnowsze Sello...

 

Pozdrawiam

Link to postu

aukcje czy transakcje?

Usuwanie czegokolwiek nie ma sensu, bo po ponownym pobraniu danych dane te znów powrócą (i będą powracać dopóki allegro je udostępnia). Aukcjami bym się nie martwił, gorzej z transakcjami, bo trzeba je sobie ręcznie pooznaczać, że są zakończone (uważać na maile automatyczne, które Sello wysyła jeśli ta opcja jest włączona).

Link to postu

a te i te :) transakcje wtenczas bym sobie tylko ustawił, żeby sello pobierało :) a te wiadomości właśnie poszły cholera :) ale pewnie wszyscy pomyślą, że to pomyłka :) hmm ale się trochę śmietnik teraz narobił :) mam bazę danych przed takim wybrykiem, serwer jest na viście x64, a gdy chcę przywrócić bazę to wyskakuje, że nie mógł zdearchiwizować pliku...

Link to postu

Oki już sobie poradziłem z tym wszystkim. Szybki sposób? :) Zainstalować nowe sello z baza danych na innym komputerze typu Windows 7/XP, odpalić dearchiwizację naszych plików, potem zatrzymać usługę serwera w celu skopiowania plików z dearchiwizacji, następnie, zatrzymujemy usługę serwerowa na naszym serwerze, kopiujemy naszą bazę na serwer oczywiście do folderu MSSQL :) i uruchamiamy usługę serwerową po czym sello widzi już starą bazę :)

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...