Skocz do zawartości

Finanse: SALDO

Polecane posty

Po anulowaniu jakichś transakcji w sello, ciągle wiszą mi one w saldzie finansowym..to znaczy, że ciągle oczekuje na wpływ gotówki w tej kwocie a napewno(wyliczone z inncyh aukcji) taka kwota nie powinna wpłynąć.

 

Gdzie w bazie to poprawić?

 

Drugie: Wiszą mi w podobny sposób aukcje "Do wystawienia", w momencie, gdy nie ma tam żadnych.

 

I co się z tym wiąże gdzie w bazie to poprawić?

 

Dodatkowo zauważyłem sporadyczne wywalanie się sello z komunikatem o błędzie odwołującym się do pamięci. Następnym razem zrobie screena jak mi się uda.

 

Dzięki za pomoc

Link to postu

Po anulowaniu jakichś transakcji w sello, ciągle wiszą mi one w saldzie finansowym..to znaczy, że ciągle oczekuje na wpływ gotówki w tej kwocie a napewno(wyliczone z inncyh aukcji) taka kwota nie powinna wpłynąć.

 

Gdzie w bazie to poprawić?

 

Ten typ tak ma. Zaby sie nie doliczalo, to transakcja musi byc zakonczona, a nie anulowana. Nie bede pokazywal palcem kto, ale powiedzmy ze cala ekipa Sello twierdzi, ze tak jest dobrze i logicznie  ::).

Ja uwazam to za bezsens, bo ani zakonczona, ani anulowana nie powinny doliczac sie do czekajacych na wplate, bo loginczym dla mnie jest to ze ani za jedna, ani za druga wplaty nie dostaniemy.

Link to postu

no kiszka jest straszna, ostatnio mieliśmy 4 aukcje na około 2 tys:) ale cienko:)

 

a sumy:  - oczekujące 15 tys , pobrania 25 tys , niezłe..

 

w takiej sytuacji nie bardzo się zdaje te sumowanie , powinno zliczać kwoty z :

 

Transakcje - nowe i w trakcie realizacji - płatne z góry i płatne za pobraniem tu wszystko jest aktualne

Link to postu

Jak juz slusznie ktos napisal do oczekujacych wplat powinny byc brane transkacje tylko z zakladki "oczekujace na wplate" czyli tak naprawde tylko trwajace i nowe transakcje, a nie zadne zakonczone, anulowane czy o jakimkolwiek innym stanie.

 

Co do wartosci magazynu i sprzedazy, to niegdy nie zadalem sobie trudu zeby to przeliczyc, ale jestem na 90% pewny ze obliczaja sie one zle. Na pewno wartosc magazynu. Powinny wyliczac rzeczywista wartosc towarow na stanie, wiec suma(ilosc*wartos_towaru).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...