Skocz do zawartości

Dziwny błąd przy testowaniu ftp

Polecane posty

Witam,

Konfiguruje połączenie ftp. pierwszy etap testu wyszedł ok. Dalej jest informacja o tym że zostanie wysłany plik na serwer klikam tak i pojawia się dość ciekawy błąd którego nie potrafię zinterpretować. http://www.restol.sklep.pl/allegro/sello/blad.JPG . Proszę o pomoc co to może być za błąd wersja sello to 1.4.0

Pozdrawiam,

Marcin

Link to postu

Okazało się że sello wykorzystuje ie do logowania się na ftp. Inne programy (np Total Commander) logowały mi się od razu do katalogu docelowego a sello logowało się do katalogu głównego serwera i tam nie miało prawa zapisu co powodowało najprawdopodobniej pojawienie się tego dziwnego błędu.

Problem Rozwiązany!

Link to postu

Mam zbliżony problem. Mianowicie:

 

http://www.marpoallg.hg.pl/img/blad.jpg

 

Zarówno serwer ma wolną przestrzeń, limit transferu nie został przekroczony. Ustawienia serwera się zgadzają (test FTP w zakładce administracja wypadł dobrze). Błąd pojawił się w trakcie wysyłania zdjęć, część zdjęć udało się wysłać. Mam wrażenie że program zapamiętuje wysłane pliki i nie koryguje ich z tym co jest fizycznie na serwerze (usunąłem zdjęcia przez TC i próbowałem załadować przez Sello raz jeszcze - i znowu ten sam komunikat o braku 11tu zdjęć i niemożności ich uploadowania pomimo iż na serwerze nie ma żadnych a wysyłałem około 100).

 

Gdy wysyłam pojedynczo wszytko jest ok, tyle że mam do wysłania ponad 100 zdjęć...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...