Skocz do zawartości

Blad podczas instalacji i blue screen

Polecane posty

Witam.

 

Dzisiaj skusilem sie na instalacje programu.

 

Niestety podczas instalacji wystapil blad - nie wiedziec czemu, a pozniej to juz nie moglem uruchomi komputera przez 4 godziny - ciagle wyskakiwal mi blad krytyczny systemu. W koncu udalo mi sie go zlokalizowac - pojawial sie on w trakcie ladowania uslug SQL server. Co lepsze, program wcale sie do konca nie zainstalowal (chodz wydawalo sie, ze i owszem), ale tez nie daje sie teraz tego nieszczesnego serwera odinstalowac. Moze pisze torche chaotycznie, ale mam nadzieje, ze co sprytniejsi polapia sie w problemie.

 

I teraz pytanie: czy ktos wie, co moze byc tego przyczyna.

 

Marcin.

Link to postu

Wszystko jest ok. Posiadam sello na systemie Vista Business x64 jak i na Windows 7 Professional x86. Dosyc często sello się wywala, ale to przez service pack 2 do Visty. Microsoft odwalił niezłą kaszane... Słuchaj, zapodaj takie coś jak revo uninstaller, potem poszukaj swojego sql-a i wywal go poprzez odinstalowanie zaawansowane z szukaniem plików i wpisów rejestru. Jak wsio zrobisz poprawnie to zainstaluj ponownie sql-a i postaw na nim baze sello :)

Link to postu

Witam ponownie.

 

Wiec po czesci sam sobie odpowiedzialem na moje zapytania i rozwiazalem problem po swojemu.

 

Otoz problemem byl wywalajacy sie silnik SQL przy starcie uslug z msconfig.

System to XP SP2

Zainstalowalem MySQL 2005 express i jak reka odjal.

 

Za wczesnie powiedzialem hoop...

oto powod moich trosk i trwog - 2 usługi sql server browser i vss writer - po uruchomieniu ich wywala mi blue screena na starcie.

sql.jpg

 

Teraz probuje zapoznac sie z programem.

 

I moje pierwsze pytanie w tej kwesji, jak zaciagnac aukcje z QuickLoadera lub bezposrednio z allegro???

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...