Skocz do zawartości

zmiana wielkosci czcionki na wydrukach w windows7

Polecane posty

po przeinstalowaniu systemu na win7 , całość jak na razie wygląda ok, jedynie co sie "porąbało" to zwiększona czcionka na wydrukach dla poczty , ale tylko w paru miejscach , teksty które sie rozciągnęły i sa poucinane np "płatne zadanie w przypadku niedoręczenia paczki ( ucięło slowo paczki" podpis- ucielo "s" cos mi sie kojarzy ze te teksty akurat bylo "sciskane" ale czy tak bylo...

 

dotyczy to tylko tekstow z szablonu wydruku, dane klienta wstawiane dobrze

 

ktos ma jakis pomysł? nie wiem czy poprawiac czy to tylko jakas mala drobnostka

Link to postu

moze ktos sprawdzic jaka czcionka ma pisane ( i jaka wielkosc) te teksty :

 

z paczka pocztowa:

 

Płatne żądanie nadawcy w przypadku niedoręczenia paczki:(ja mam microsoft seans 6,5)

 

niezwłocznie* (ja mam microsoft seans 7)

 

po ......... dniach* (ja mam microsoft seans 7)

 

Paczka nie zawiera rzeczy niebezpiecznych i innych wyłączonych z przewozu pocztowego

 

(ja mam microsoft seans 7)

 

a np tekst:

 

b) zmiana adresu lub adresata jest juz w tahomie 8

 

norma czy cos sie pomieszalo?

 

 

 

Link to postu

Przy robieniu wydruków na pewno nie umieszczaliśmy celowo czcionki microsoft sans (mogła się znaleźć przez przeoczenie). Raczej w użyciu były tahoma, arial i arial narrow.

 

Sprawdziliśmy wydruki na Windows 7 enterprise i tam są poprawne. Być może w innych wersjach win7 brakuje którejś czcionki np arial narrow i wstawiana jest domyślna ms sans.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...