Skocz do zawartości

komentarze przez sello - problem

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

próbowałem wystawić dzisiaj tzn. teraz komentarze przez sello i niestety bez efektu. Twierdzi iż serwer odpowiada że są wystawione, a jak zaloguje się na konto na allegro to nie są wystawione. Czy coś źle robię (do dzisiaj działało fajnie) czy jakiś błąd mamy??

 

Pozdrawiam

 

Tomasz

www.biuroszarek.pl

Link to postu

Witam serdecznie.

 

próbowałem wystawić dzisiaj tzn. teraz komentarze przez sello i niestety bez efektu. Twierdzi iż serwer odpowiada że są wystawione, a jak zaloguje się na konto na allegro to nie są wystawione. Czy coś źle robię (do dzisiaj działało fajnie) czy jakiś błąd mamy??

 

Pozdrawiam

 

Tomasz

www.biuroszarek.pl

U mnie to samo. Przy próbie wysłania komentarzy dostaję komunikat: "Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty."

Link to postu
Zdalny serwer zwrócił błąd:

Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty.

 

błąd przy dwóch klientach, pomimo, że wystawiam pierwszy raz (sello 1.5 beta1)

Link to postu

a czy ta kwestia została ponownie zgłoszona do allegro?

tak.

 

a czy opcja auto komentarza działa w ogóle w becie? Bo coś mi sie nie wydaje.

 

Edit:Odwołuje, widze, że nie wysyła dla nieopłaconych po prostu . Tylko czemu?

Nie wysyła dla nieopłaconych czy trwających? Powinno się wysłać dopiero jak transakcja jest zakończona (tak było wcześniej)

Link to postu

Mam wersje 1,4 i u mnie też jest problem z komentarzami jak wcześniej.Twierdzi ,że już jest wystawiony."Zdalny serwer zwrócił błąd:

Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty."

Link to postu

Wysyłanie komentarza dla xxxxxxxxx do aukcji nr yyyyyyyyyy nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty.

 

To tak w ramach marudzenia, że znowu...

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...