Skocz do zawartości

zablokowana edycja ceny przesyłki

Polecane posty

Wersja 1

robię nową aukcję

program pamięta ustawienia ostatnio dodanej

prawe okno z przesyłkami,

przysyła kurierska i przesyłka pobranie

program pamięta cenę, nie da się jej zmienić

 

Wersja 2

Dodaje nowy szablon

z prawej strony da się zaznaczyć przesyłkę kurierską i kurierską pobraniową, ale nie da się zmienić ceny

 

Wersja 3

Aukcje trwające ta sama sytuacja co powyżej

 

Generalnie w co najmniej 3 miejscach nie da się edytować ceny przesyłek kurierskich, jedynie wysłać na allegro, tam zmienić i ściągnąć z powrotem. Tak tylko umiem to robić.

Link to postu

sposób edycji ceny jest trochę nietypowy - nie trzeba klikać więcej niż raz, tylko z klawiatury wpisać wymaganą wartość i się zmienia. Sposób podświetlania ceny przesyłki jest trochę mylący bo nie pojawia się kursor. Mimo wszystko oprócz podglądu trwających aukcji gdzie cena jest tylko do odczytu koszt przesyłki powinien dać się poprawić.

Link to postu

trzeba ustawić kursor na polu z kwotą i wpisać nową. Czy nie o to chodzi?

 

I tu jest właśnie problem w Sello i to nie tylko w tym miejscu to występuje - bo nie da się wstawić kursora :)

owszem, myszką się klika - ale kursor się nie wstawia.

Użytkownik wówczas intuicyjnie sądzi że pola nie da się edytować.

Sam się z tym męczyłem gdy pierwszy raz zainstalowałem Sello, gdyż dla użytkownika zapoznanego trochę z rożnymi programami i działającego intuicyjnie takie działanie programu jest całkowicie nietypowe, nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

 

Sam do tego doszedlem że to da się edytować pomimo że nic na to nie wskazuje,

bez pisania na forum,

ale co się namęczyłem to moje.

Podejrzewam że wielu nowych użytkowników Sello również - zanim odkryło ten...  hmmm... sorry - tą funkcjonalność  ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...