Skocz do zawartości

Problem. POMOCY!!!!

Polecane posty

Witam.

Od wczoraj mam pewien problem. Tzn próbuje wystawić zaplanowaną aukcje przez sello, ale nic mi niechce wystawić, i otrzymuje np taką wiadomość

 

Wysyłanie aukcji 'ŚWIATŁA DZIENNE DO JAZDY DZIENNEJ LED, AUTO HOM.' nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawna wersja kategorii lub pol sprzedazy. Prosze sprawdzic lokalne wersje i uaktualnic oprogramowanie!.

 

albo

 

Wysyłanie aukcji 'ŚWIATŁA DZIENNE DO JAZDY DZIENNEJ LED, AUTO HOM.' nie powiodło się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

The server name or address could not be resolved (12007)

 

albo

 

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawna wersja kategorii lub pol sprzedazy. Prosze sprawdzic lokalne wersje i uaktualnic oprogramowanie!

 

i ostatnie

 

Wysyłanie aukcji 'ŚWIATŁA DZIENNE DO JAZDY DZIENNEJ LED, AUTO HOM.' nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Fill the section 'More info about shipment and payment' or uncheck fields 'Others' in 'Shipement' and 'Payment methods'.

 

Najlepsze jest to, że aukcje które wystawiam bez planowania staru przechodzą i normalnie rusza aukcja. Jeśli był taki post to sorki, ale już mam nerwy na ten nasz program i ręcę mi opadają

 

wersja sello 1.4.0 (1.4.0.957)

 

Pozdrawiam:)

 

Link to postu

Tu akurat nie ma winy po stronie Sello :)

 

Niepoprawna wersja kategorii lub pol sprzedazy. Prosze sprawdzic lokalne wersje i uaktualnic oprogramowanie! - Allegro zmieniło kategorie i należy je pobrać (menu sello->narzędzia->synchronizuj parametry z serwisu). Sello od wersji 1.4 synchronizuje te parametry samo po wykryciu zmian.

 

The server name or address could not be resolved (12007) - nie można odnaleźć serwera webAPI - być może allegro go wyłączyło chwilo, może był restart serwera webAPI, błąd przechodzi sam o chwili.

 

Fill the section 'More info about shipment and payment' or uncheck fields 'Others' in 'Shipement' and 'Payment methods'. - z ang. Wypełnij sekcję "więcej informacji natemat dostaw i płatności" lub odznacz pola "inne" w dostawach i sposobach płatności -  zaznaczona została opcja dodatkowe informacje natomiast nie wpisano żadnych dodatkowych informacji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...