Skocz do zawartości

błąd Access key to WebAPI

Polecane posty

Witam

 

Po tym jak znikła SAMA opcja wystawienia w sklepie internetowym i jak po popraniu nowych parametrów i zainstalowaniu ver 1.5 cudem powróciła nastała era błędu

 

"Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!"

 

Zatem kontaktuje się z autorami i prosze o pilne podanie rozwiązania problemu bo aktualnie nie możemy nic zrobić.

 

Szymon

Link to postu

Witam ja również proszę o rozwiązanie błędu

"Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!"

 

Przebieg wczorajszej awarii był następujący.

 

Błąd połaczenia po 1000x...

wszedłem sello zrządzanie kontami i licencjami

wklikałem się i zmieniłem z mała_litera na Mała_Litera

po naciśnięciu sprawdź konto wyskoczyły w "bąbelku" dane mojego konta wraz z datą założenia, wniosek wszystko OK.

dałem OK. zamuliło okienko małe wyskoczyło aktualizacja licencji ...

z 60 sekund tak sobie działało po czym przeszło dalej i zaczoł się proces aktualizacji danych z serwerów i błąd / błąd / błąd... a w nich

Aktualizacja parametrów z serwisu Allegro.pl (Polska)

 

po czym w jednym wyżej

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!

 

Jeśli chodzi o posiadanie webapi.. to mam ale nie wiem co z nim dalej zrobić... proszę o szybką odpowiedź ponieważ sprzedaż czeka...

 

 

 

Link to postu

Witam. Rozumiem zdenerowanie, ale w sobotę i niedzielę raczej nikt w firmie nie pracuje. A nie zawsze też mam czas i sposobność w wolnym czasie wejść na forum.

 

Proszę też wziąć pod uwagę naszą przeprowadzkę, więc trochę czasu dzisiaj zeszło też na rozpakowanie i podłączenie komputerów. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że akurat teraz coś się zepsuje z dostępem do Allegro.

 

Przechodząc jednak do szczegółów:

Proszę wejść w okno zarządzania kontami i licencjami, upewnić się że login jest podany odpowiednimi literami (chodzi o wielkość znaków).

Następnie sprawdzić konto, jeśli sprawdzenie wypadnie poprawnie to zamknąć dane konta.

Jeśli Sello zacznie pobierać w tym momencie kategorie to poczekać aż skończy.

Jeśli pojawiają się w tym momencie błędy pobierania to wejść jeszcze raz w dane konta i TYLKO zapisać dane. Nie sprawdzać już konta na serwisie.

 

Proszę napisać czy to pomogło.

Link to postu

No rozumiem, ale też nie czuję się winny w tej sprawie, no bo bez podłączonego komputera nie mogę pomóc...*

 

Ważniejsze teraz, czy powyższe rozwiązanie pomogło?

 

 

*W czwartek wieczorem jestem w domu więc nie zawsze czytam forum, a w piątek zaczęła się przeprowadzka. W poniedziałek trzeba było to wszystko podłączyć.

Link to postu

Witam

U mnie pojawił się następujący komunikat błedu przy próbie pobrania parametrów serwisu:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!

 

I na dodatek nie chcą się wystawiac żadne przedmioty bo wyskakuje błąd:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!  (0x80004005)

 

Proszę o pomoc co mogę zrobić??

Pozdrawiam

Michał

Link to postu

U mnie niestety nie pomaga !!!

A wręcz przeciwnie. Wcześniej jedynie nie mogłem wystawiać aukcji w sklepie natomiast transakcje były odbierane normalnie. Po wykonaniu wyżej opisanych kroków posypało się wszystko. Nie można wystawiać aukcji (ani w sklepie ani w allegro), nie odbiera transakcji.

Proszę o szybką reakcję bo klienci chcą mi urwać ...

Link to postu

proszę wejść jeszcze raz w zarządzanie kontami i licencjami otworzyć każde konto i dać OK - nic więcej. To powinno pomóc.

 

btw. proszę nam nie mówić, że nie dało się zrobić przeniesienia wyłączając serwer na max 2-6 godzin. nie zależnie od odległości przeprowadzki... przenieść wszystko a na końcu przepiąć serwer... ;/ troszkę nie profesjonalnie, ale co tam...

Kto powiedział, że nie udało się zrobić przeniesienia? Nie wiem jaki to ma związek, ale przeniesienie naszych serwerów trwało zdaje się krócej. Dodam, że ja w tym udziału nie brałem, tylko przekazuję informacje. Osobiście wstrzymałbym się od komentowania jak to należy zrobić, bo myślę, że nasi administratorzy i firma przewozowa wiedzą co robią. Ja nie wiem jakie tam problemy są możliwe, nawet w to nie próbuję wnikać. :) "wszystko" to i tak było przenoszone przez 3 dni, a serwery miały osobny wątek, że tak powiem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...