Skocz do zawartości

Dominik Heidemann

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, po kilku bataliach naprawiłem wszystko. Po jakimś czasie zauważyłem że część towarów nie ma po prostu zaznaczonej opcji "Synchronizuj z Subiektem" podczas edycji towaru. Musiałem przejrzeć wszystkie towary i zaznaczyć ptaszek. Czasochłonne ale na tą chwile działa. Przydała by się taka opcja w zmianach zbiorczych.
 2. Czy jest jakaś możliwość wymuszenia synchronizacji tych cen? Muszę do końca roku te ceny zaktualizować na Allegro. W jaki sposób mogę ew. zbiorczo odpiąć i podpiąć te towary? Cokolwiek, "naprawą" mogę zająć się później. @Bartosz Rosa
 3. Przez święta Sello przemyślało i zmieniło nazwe produktu, niestety cena bez zmiany.
 4. @Bartosz Rosa Zaaktualizowało mi wszystkie towary, niestety produkt który miałem na oku nie zmienił ani ceny ani nazwy produktu
 5. Sello 1.37.2 - problem był już wcześniej. Subiekt GT 1.37SP4 - od nowego roku będzie aktualizacja do najnowszego. Właśnie to testuje, nie pokazuje mi żadnego paska stanu jednak widzę w raporcie że coś tam mieli z synchronizacją towarów.
 6. Raczej szukam rozwiązania długoterminowego. Moja propozycja zmniejszenia ilości aukcji nie przeszła, a ciężko pracuje się gdy baza danych zajmuje 10/10gb. Po czystkach mamy aktualnie 9gb. Ostatnio pojawił się problem z aktualizacją Sello dlatego że baza była za duża.
 7. Cześć, stary temat ale muszę się dołączyć bo mam taki sam problem. Zmieniłem cene w subiekcie, "Pobierz dane z SubiektaGT" - nic się nie dzieje. Zaznaczenie do serwisu aukcyjnego nie pomaga. Pomaga jedynie ponowne podpięcie towaru. Nie biorę tego jako rozwiązania przy 83 tys towarów. Jakieś pomysły?
 8. Cześć, czy jest możliwość w jakiś sposób ustalić gabaryty dla InPosta? W WzA na Allegro miałem utworzone 3 szablony przesyłek (dla każdego gabarytu maksymalny rozmiar) i wtedy po wydrukowaniu dokumentu były generowane odpowiednie etykiety z doborem gabarytu. Jak rozwiązać to w sello? Mam możliwość wyboru rozmiaru tylko w słownikach gdzie nie mogę dla jednej przesyłki mieć kilka ustawień.
 9. Cześć, od kilku lat nie miałem robionej żadnej aktualizacji Subiekta (nie był opłacany abonament). Teraz jest pomysł aby powrócić do abonamentu. Czy aktualizacja wpłynie jakoś negatywnie na sello, które jest aktualizowane. Drugie pytanie czy po tych kilku latach należy wykupić po prostu któryś z abonamentów, które można znaleźć na Allegro czy trzeba kupić nową licencje od Insertu?
 10. Tak, jednak zakres był brany jedynie do końca 2019 roku więc nawet gdy trafiły na chwile do zakończonych - nie były usuwane.
 11. Wzięliśmy pod uwagę zakres od początku działania firmy aż do 31 grudnia 2019. Wszystkie operacje wykonywaliśmy w zakładce "Zakończone". Problem w tym że na Allegro tych zdjęć brakuje również. Poniżej link do takiej aukcji, której jeszcze nie zdążyliśmy poprawić: https://allegro.pl/oferta/linka-reminder-do-blokady-tarczy-lub-kierownicy-9996169313
 12. Dokładnie to co napisałeś, odpięcie zmianami zbiorczymi zdjęcia a następnie użycie programu serwisowego. Może są jakieś możliwe przyczyny?
 13. To wszystko zaowocowało zniknięciem części zdjęć na Allegro.
 14. Potwierdzone, korzystał z programu serwisowego, wciąż pozostało 9 gb danych.
 15. Szukałem na forum wszelkich poradników. Był tam też program serwisowy. Szukam innych rozwiązań niż czyszczenie bazy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...