Skocz do zawartości

Automatyczne wysylanie przypomnień przed upływem 30 dni

Polecane posty

Potrzebne okienko o treści:

 

Jeśli transakcja zalega ponad  [ 29 ] dni

wyślij przypomnienie z Allegro o treści:  [ "treść komunikatu"  ]

 

 

Uważam powyższą funkcjonalność za potrzebną KAŻDEMU.

 

Teraz muszę przeglądać daty transakcji zaległych i ręcznie wybierać te którym konczy sie czas 30 dni

(u mnie na ok 600 transakcji trwających ok 200 trwa powyżej 14 dni i znajduje się w zakładce "Zaległe") i wysyłać takie komunikaty ręcznie:

 

Przypominamy o trwającej transakcji.
Zakupy możesz robić przez kilka dni, czas pomiędzy kolejnymi zakupami - max. 7 dni 
czas na zapłatę - max. 7 dni od ostatniego zakupu.
To jest standardowe przypomnienie wysyłane przed upływem 30 dni od transakcji, w celu możliwości ewentualnego późniejszego odzyskania prowizji zgodnie z regulaminem.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Jak najbardziej za.

Jeszcze opcja automatycznego wpisywania numeru aukcji dla danej transakcji przy wysyłaniu wniosku o zwrot prowizji przez link z sello.

 

Dodatkowo przydała by się możliwość automatycznego dodawania ikony która pokazywała by gotowość transakcji do wysłania wniosku o zwrot prowizji naliczanej od czasu zakończenia aukcji (z możliwością wyboru przedziału 7-45dni od zakończenia aukcji)

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Podbijam, popieram też :)  A czy w takim wypadku nie jest ważne, to że przypomnienie można wysłać dopiero chyba 7 (?) dni po zakończeniu aukcji? Jeżeli tak, to trzeba uwzględnić oferty sklepowe - 30 dni + ten okres i dopiero info o przypomnieniu/prowizji.

 

Ikonka na listingu oczekujących na płatność jak najbardziej, choć lepiej było by wyróżnić kolorem aukcję - kolumny pomału się nie mieszczą na ekranie...

Link to postu

Mimo "podniesionego priorytetu" sprawa się nie ruszyła bo ktoś stworzyłdo tego program który kosztuje 200zł i współpracują z Sello bo Sello to promuje w rozwiązaniach partnerskich. Chodzi mi o SmartTAX.

Na dole strony http://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/rozwiazania_partnerskie.html?offset=27

Nic się nie wykombinuje, trzeba będzie kupić programik. Jak wy sobie radzicie z prowizjami?

Link to postu
  • 10 miesięcy temu...

Ja nadal ręcznie:

rozgrupować, poklikać na linki, wypełnić formularze na stronie Allegro, zgrupować ponownie

pestka dla ok 150 transakcji trwających :)

 

do SmartTAX przymierzyłem się,

ale dla transakcji pojedynczych mam błąd: Wpisz prawidłową liczbę sprzedanych przedmiotów przy Kupującym

a dla transakcji zgrupowanych: Brak powiązanej aukcji Allegro

 

i wszystko jasne :)

instrukcja do niego nie istnieje

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...