Skocz do zawartości

problemy z pobierzaniem e-maili

Polecane posty

Witam

u mnie od kilku dni podobny problem. Sello nie pobiera maili. Są 2 konta pocztowe ale od różnych dostawców- jedno na o2 drugie firmowe. Co ciekawe dzisiaj sello wiadomości pobrało, zapisało i wyświetliły się w 'nieprzeczytane' ale po przeczytaniu ZNIKNĘŁY i nie ma ich w ODEBRANE chociaż nie ma ŻADNYCH filtrów, kliknąłem f5 w Odebranych ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

Link to postu

Dość dużo - nic mi to nie mówi :), 100, 500, 10.000, 50.000? Były zgłaszane kiedyś problemy z pobieraniem dużej ilości maili (kilka tysięcy). W wersji 1.6 być może ten problem uda się rozwiązać.

 

Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy przy pobieraniu wiadomości?

 

zapisało i wyświetliły się w 'nieprzeczytane' ale po przeczytaniu ZNIKNĘŁY i nie ma ich w ODEBRANE chociaż nie ma ŻADNYCH filtrów, kliknąłem f5 w Odebranych ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

Same wiadomości raczej zniknąć nie mogły - ja się przynajmniej nie spotkałem ze znikającymi obiektami w Sello. Zawsze była to wina filtrów (filtry listy, kontekst konta, obiekty użytkownika/wszystkich), nieodświeżonych danych, lub niedokładnego przyjrzenia się.

 

Czy ktoś jeszcze zaobserwował znikanie wiadomości?

Link to postu

Dość dużo - nic mi to nie mówi :), 100, 500, 10.000, 50.000? Były zgłaszane kiedyś problemy z pobieraniem dużej ilości maili (kilka tysięcy). W wersji 1.6 być może ten problem uda się rozwiązać.

 

Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy przy pobieraniu wiadomości?

 

zapisało i wyświetliły się w 'nieprzeczytane' ale po przeczytaniu ZNIKNĘŁY i nie ma ich w ODEBRANE chociaż nie ma ŻADNYCH filtrów, kliknąłem f5 w Odebranych ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

Same wiadomości raczej zniknąć nie mogły - ja się przynajmniej nie spotkałem ze znikającymi obiektami w Sello. Zawsze była to wina filtrów (filtry listy, kontekst konta, obiekty użytkownika/wszystkich), nieodświeżonych danych, lub niedokładnego przyjrzenia się.

 

Czy ktoś jeszcze zaobserwował znikanie wiadomości?

Nie bardzo wiem co to "filtry listy, kontekst konta, obiekty użytkownika/wszystkich" ale jest na górze na pasku: Wiadomości z okresu: nieokreślony,  z konta: wszystkie, z grupy: wszystkie.

więc chyba powinno być ok. A wiadomości jak znikły tak ich nie ma.

 

dodam że klikałem 'przywróć domyślne ustawienia filtrów" nic nie pomogło

 

kolejna zaobserwowana rzecz: ostatnia wiadomość w skrzynce odbiorczej jest z 8 lutego (sic) ale jeśli jakaś wiadomość jest przypisana do transakcji to ją widać w transakcji choć jej w skrzynce odbiorczej nie ma (np wiadomość z 18 lutego)

 

 

 

[glow=red,2,300] Naprawiło się samo po resecie programu.[/glow]

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...