Skocz do zawartości

czy też macie ten problem

Polecane posty

Z rana wszystko było ok a teraz wymysla mi, przy próbie wystawiania, ze serwer zwrócił błąd i mam wybrać kategorię towaru. Kategoria jest wybrana zarówno allegrowa jak i moja w sklepie (miałem własne menu). Szukajac błędu wyłączyłem swoje kategorie w sklepie na allegro zostawiając ich podział. Pobrałem parametry i jeszcze raz ustaiłem kategorie grupowo z funkcji ustaw kategorie i nadal mi aukcje nnie wychodzą. Pojawia sie cały czas ten sam napis - ustaw kategorie...

nie wiem co mam robic... ;(

Link to postu

a czy czasami nie ma na allegro zmian w tych kategoriach? Przestały istnieć, zostały podzielone, rozbudowane?

 

Zdarzało się nieraz przy zmianie kategorii, że allegro zmieniło numer wersji kategorii natomiast zwracane były stare kategorie. Jeśli Sello pobrało takie stare kategorie z nowym numerem to uznaje że ma świeże kategorie, jednak serwis aukcyjny twierdzi że nie ma takiej kategorii.

 

Można wymusić synchronizację przy użyciu poniższego polecenia SQL:

update st__Site set st_CategoriesVersion = NULL, st_FormVersion = NULL, st_AttributesVersion = NULL, st_UpdateNeeded = 1

Link to postu

 

Witam,

 

 

Mam podobny problem z wystawianiem aukcji na Allegro.

 

Od jakiegoś czasu (około tygodnia) nie mogę wystawiać aukcji z Sello. Program raportuje poniższy problem:

 

"Wysyłanie aukcji 'XXX' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wybierz kategorię przedmiotu. (0x80004005)"

 

W międzyczasie zauważyłem, że Allegro zmieniło kategorię towarów. Jednak nie mogę zmienić szablonów w Sello, ponieważ kategorie w Sello są inne, niż nowe kategorie w Allegro (konkretnie kategorie dotyczące bielizny).

 

Synchronizuję parametry serwisu, ale pojawia się komunikat, że "Odebrano parametry" i nic się nie zmienia.

 

Powyższy problem był w wersji 1.3.6 i jest nadal w wersji 1.5.0

 

 

Można wymusić synchronizację przy użyciu poniższego polecenia SQL:

update st__Site set st_CategoriesVersion = NULL, st_FormVersion = NULL, st_AttributesVersion = NULL, st_UpdateNeeded = 1

 

Ale co to znaczy i jak to zrobić?

 

 

Pozdrawiam,

 

Wojtek

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...