Skocz do zawartości

Moduł Paczki a dodanie Towaru jednorazowego - BŁĄD

Polecane posty

Witam

 

Mam następujący problem który się powtarza i straszenie mnie irytuje.

Mianowicie kiedy mam już transakcję powiedzmy z gościem który kupił jedną rzecz i dodaję mu drugą za pomocą opcji "Dodaj towar jednorazowy" wszystko jest ok do momentu kiedy zmienię status na: "W trakcie realizacji". Tutaj z niewiadomych przyczyn Sello "sobie" rozdziela przedmioty jeden ląduje w module Paczki->Do wysłania a drugi ten dodany ręcznie w Transakcje->Do paczek.

 

I co dziwne w każdym z tych miejsc za jeden przedmiot jest łączna cena za dwa przedmioty :/

 

Proszę o pomoc.

Link to postu

Proszę nie mylić paczek z transakcjami. Transakcja są to ustalenia z klientem w wyniku czego powstaje paczka. Wszystkie towary, które są dodane do transakcji muszą skończyć w paczce.

 

Proszę opisać krok po kroku jak doprowadzić do tej sytuacji (czy jest już paczka dodana do transakcji, gdzie jest dodawany towar, etc).

 

Link to postu

Opisuje np:

 

Gość kupił telewizor za 100zł i znajduje się w Transakcjach->Oczekuje na płatność, ze statusem nowa.Po czym dzwoni i mówi że chce jeszcze pilota za 50zł więc dodaję go ręcznie poprzez "dodaj towar jednorazowy". Następnie zmieniam formę płatności na pobranie i zmieniam status na "w trakcie realizacji".

 

Wszystko jest niby ok, paczka przelatuje do modułu Paczki do wysłania i kwota do zapłaty jest 150zł + koszty wysyłki ALE tu jest już jeden błąd bo na liście z Towarami jest tylko TV. Samego pilota można odnaleźć w module Transakcje Do paczek gdzie jego cena również wynosi 150zł + wysyłka. Tutaj zaznaczając status na "w trakcie realizacji" w module Paczki do wysłania mamy dwie pozycje:

1. TV za 150zł + wysyłka

2. Pilot za 150zł + wysyłka

 

Trochę to jest kiepska sprawa bo jeżeli bym tego nie zauważył i z automatu przekazał paczkę do wysłania to kto by mi zwrócił koszty transportu ?!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...