Skocz do zawartości

"Płacę z Allego" -zostaliśmy chyba do tego zmuszeni...

Polecane posty

Qrcze albo mi się coś pomyliło albo jeśli zaznaczę jakąkolwiek opcję płatności z góry pojawia się automatycznie dostępna opcja "płacę z Allegro".

 

Też tak macie?

 

Jeśli tak to Allegro będzie miało do dyspozycji grube miliony (które NIE SĄ ICH!!!) do obrotu przez pewien czas...

 

Masakra... :(

 

Link to postu

A mam juz dosyc wielkiego all'a... Robia wszystko, zeby wydusic jak najwiecej kasy (w koncu pare baniek codziennie na koncie to ladne odsetki).

 

A ja teraz musze rozszyfrowywac co to za wplata od payu, bo oczywiscie nie racza podac w tytule przelewu od kogo to jest tylko nr platnosci, ktora sprawdze dopiero po zalogowaniu sie do all'a.

 

Dodatkowy bardzo przydatny bonus to to, ze w sprawie jednej aukcji moge dostac nawet 7 emaili!!! Gdzie tu qrva sens!!!

 

--

Pozdrawiam, XavieR

Link to postu

bize i co z tego ze odsetki.. zalujesz...! nie moge... no kazdy tylko o te pieprzone odsetki...

 

ni ejest waznisze aby dzialalo wszytsko tak jak powinno :). ty tez sobie zwerbuj uzytkiownikow i zarabiaj na odsetkach,... ktos ci broni.. chyba za darmo dali usluge tak wiec za cos placic musze te przelewy itp...

 

dajcie spokoj juz tym odsetkom.... ale w koncu polak zazdrosci bo sam nie ma... czemu jak polakiem jestem

Link to postu

bize i co z tego ze odsetki.. zalujesz...! nie moge... no kazdy tylko o te pieprzone odsetki...

 

ni ejest waznisze aby dzialalo wszytsko tak jak powinno :). ty tez sobie zwerbuj uzytkiownikow i zarabiaj na odsetkach,... ktos ci broni.. chyba za darmo dali usluge tak wiec za cos placic musze te przelewy itp...

 

dajcie spokoj juz tym odsetkom.... ale w koncu polak zazdrosci bo sam nie ma... czemu jak polakiem jestem

 

Czemu jestes Polakiem - chyba wiesz i, jako Polak, nie wiem czemu bijesz w nute narodowa. To, ze all jest chytry i rznie wszystkich na kasie - wiadomo od dawna... To jestem w stanie zniesc. Ale, gdy przy swojej chytrosci narzuca nam kolejne BEZSENSOWNE i NIERACJONALNE obowiazki - to juz mi sie nie podoba! Ja PzA nie potrzebowalem, nie potrzebuje i nie bede potrzebowac. Niestety - monopol swoje robi (ebay w PL lezy).

 

Takie jest moje zdanie, mam do niego prawo i nie omieszkam o tym mowic/pisac - czy Ci sie to podoba czy nie!

 

 

--

Pozdrawiam, XavieR

 

Link to postu

BarteK, a może zamiast rozpływać się nad korzyściami dla kupujących powiesz nam kiedy obsługa "Płacę z Allegro" pojawi się w sello, tak aby płatności automatycznie się księgowały?

Będzie, ale znów kwestia priorytetów, bo się okaże, że w kolejnej wersji zamiast zapowiedzianych zmian będzie coś innego.

Link to postu

Tak to chyba nie będzie ;)

 

Insert robi produkt na rynek i tak jak Allegro niekoniecznie może słuchać swoich istniejących użytkowników tylko swoich architektów/księgowych, którzy zgadują co nam jest potrzebne ;)

 

Cóż, nie znam żadnego komercyjnego projektu, w którym lista funkcji "do zaimplementowania" jest publiczna... Wszak to podane na tacy rozwiązanie dla konkurencji..

 

Ale ja też bym chciał, żeby była taka ankieta... :D

Link to postu

chodzi o to bysmy mieli wplyw na to aby przekonac insert do rozijania programu w konkretnym kierunku,

 

mi brakuje teraz najbardziej dwoch funkcji

 

obsluga place z allegro niestety ksiegowanie reczne w tej chwili a przeciez przez webapi moga pobrac te dane

 

co wiecej

2.funkcja

 

pobieranie danych na teemat wybranego spoobu wysylki oraz ceny wysylki wedlug cennika zapisanego na alegro

 

ja mam 2 formy wysylki

 

ekonomiczna i priorytet roznia sie one kwota 2,50

i musze recznie klikac by to zmienic a wszystko jest na allegro poprzez web api.....

 

 

 

Link to postu

Przy integracji PzA z Sello i automatycznym księgowaniem szczególną uwagę zwróćcie proszę na możliwą sytuację, że klient wpłaci mniej niż powinien.

Miałem już sytuację, że klient sobie stwierdził, że on za wysyłkę nie zamierza płacić i wybrał "Inny sposób dostawy" i sobie wyzerował koszt wysyłki. Niestety Allegro taką możliwość daje niezależnie od opcji zaznaczonych w aukcji.

Link to postu

o ile się nie mylę to ustawienie w polu wpłacona kwota pełnej kwoty transakcji nie powoduje takiego skutku jak "zaksięguj pełną wpłatę" (znacznika transakcji "do paczek") -gdyby tylko to pierwsze ustawiało to wówczas wystarczyło by dorobić filtr w transakcjach "opłacone i częściowo opłacone" -bo trudno np. nie uznać transakcji za opłaconą jeśli ktoś przelał za mało o 1 gr, wtedy CTRL+A i zaksięguj pełną wpłatę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...