Skocz do zawartości

Nieznany błąd, kod: 12057

Polecane posty

witam

mam problem z programem jest trochę złożony

jak go uruchomiłam pobrało wszystkie dane , potem zaktualizowałam parametry z allegro , i spokojnie pracowałam wypisując aukcje

problem pojawił się gdy chciała je wystawić, wyskoczyło mi coś takiego

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nieznany błąd, kod: 12057

nie mam pojęcia co to jest?

czytałam wątki , zaktualizowałam program wyrzucając stary,

sprawdzałam loging jest wpisany prawidłowo , ale wyskakuje mi błąd w połączeniu

i wskazuje niby na loging , jest prawidłowy

nic nie instalowałam nowego , nie zmieniałam , połączenie jest cały czas takie same

i jeszcze wyskakuje mi że licencja nie ważna , choć jeszcze raz rejestrowałam i jest ważna do 2011r. , gdy ładuje się system pokazuje sprawdzanie licencji i ok

Proszę o pomoc , bo już nie wiem co mam zrobić , wydaje mi się że to po aktualizacji parametrów , ale jak to teraz odkręcić , bo cały program mi się zablokował:(??? :'(

 

Link to postu

witam

ciekawe że faktycznie podziałało pare godzin o 23,40 wystawiałam aukcje a teraz znowu padło wyskakuje znowu to samo

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Nieznany błąd, kod: 12057

a co lepsze skasował mi program sello wszystkie aukcje pokazując treść

\'Wymuszono zakończenie 165 aukcji "

tylko że ja nic nie wymusiłam tylko chciałam zebrać dane z allegro a teraz mi wszystko wyczyściło nie mam żadnych danych , które miałam do tej pory , można szału dostać ! proszę o wyjaśnienie tego !!!

dobrze że archiwa robie co dzień , ale to i tak nic nie da jak nie można pracować!

Link to postu

Wskazany błąd nie jest tym samym błędem, który został poprawiony i wynika z bardzo dużego obciążenia serwera - o czym mowa w innych wątkach na forum.

 

a co lepsze skasował mi program sello wszystkie aukcje pokazując treść

\'Wymuszono zakończenie 165 aukcji "

tylko że ja nic nie wymusiłam tylko chciałam zebrać dane z allegro a teraz mi wszystko wyczyściło nie mam żadnych danych , które miałam do tej pory , można szału dostać ! proszę o wyjaśnienie tego !!!

Program Sello nic nie skasował. Powyższy komunikat mówi o tym, iż upłynęła data zakończenia aukcji na Allegro a allegro nie zwróciło poprawnie danych o zakończeniu aukcji, stąd Sello wymusiło ich zakończenie sugerując się datą zakończenia. Chodzi jedynie o zmianę stanu aukcji z trwającej na zakończoną w Sello. No chyba, że się mylę i aukcje rzeczywiście zniknęły, w co raczej nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

 

Serwer "się naprawi", jeśli użytkownicy przestaną na kilka godzin synchronizować non stop dane. Administrator nie ma tu zbyt wielkiego pola do popisu, aby coś naprawić w tej chwili. Z informacji uzyskanych przed chwilą, to obciążenie serwera się zmniejsza, aczkolwiek nadal jest większe niż zwykle.

 

Link to postu

pisze pan że serwer się naprawi a kiedy , jeśli każdy ma problem z odebraniem licencji i każdy ciągle próbuje to jak ma być lepiej?

minęły następne godziny jest 23,43 i dalej program bezużyteczny czy dostane przedłużenie za każdy dzień nie działania programu? zapłaciłam w końcu za pełny rok a już 4 dzień jestem  na urlopie przymusowym  :(

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...