Skocz do zawartości

Zapisanie obrazów do aukcji XXXXXXX nie powiodło się

Polecane posty

Witam

Od chyba wczoraj Sello wyrzuca taki błąd"Zapisanie obrazów do aukcji 892755549 nie powiodło się.

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy."Temat ten juz był przerabiany na forum jakiś czas temu,ale rady aby usunąć te aukcje w zakończonych nie działają.Niektórych aukcji nie da się usunąć bo są do nich transakcje.Aukcje którymi "opluwa" Sello zakończyły się w lutym i do tej pory wszystko było OK.Błędy zaczęły się wczoraj( albo kilka dni wcześniej,ale wyskakiwały z innymi o strefie sello).Ponadto wyskakuje jeszcze jeden błąd dot.komentarza"Nie udało się zapisać komentarza do aukcji nr 912695275.

Nie istnieje transakcja dla użytkownika mareks23"

Czy coś z tym robić czy samo kiedyś ustąpi?

Link to postu

mam to samo...pisałem do Bartka już...oto jego odpowiedź:

zresztą, jak zobaczyłem na tą aukcję którą podałeś, to tam nie ma miniaturki dostępnej (nieprawidłowy link), więc to na bank ten problem - sello ściąga aukcję i allegro mówi ze jest 1 miniaturka, podaje link do niej, Sello próbuje ściągać tą aukcję a tam nie ma zdjęcia i przez to wali błędem - może zbyt restrykcyjnie.

 

rozwiązaniem może być nie pobieranie pełnych danych o aukcji - powinno pomóc.

 

wygląda na to że linki do miniaturki się posypały po stronie allegro..chociaż miniaturkę widzi ale na samym dole głównego obrazka już nie widzi...chyba w tym problem...próbowałem w bazie ręcznie wyłaczyłem miniaturki dla tych aukcji i tak dalej lipka..trzeba się dokopać do atrybutu w który jest zawarty link do tego zdjęcia i zmienić go i powinno być ok..

Link to postu

no kombinowałem w bazie ale nie udało mi się tego rozwiązać, wina leży ewidentnie w allegro bo albo usunęli miniaturki tych aukcji albo linki się zmieniły do nich a w sello są inne, także rozwiązałem to sposobem Bartka:

rozwiązaniem może być nie pobieranie pełnych danych o aukcji - powinno pomóc.

Link to postu

Czy może to być związane z tym, że w szablonie używamy taga <GALERIA> gdzie Allegro ma umieścić miniaturę oraz trzymamy pozostałe zdjęcia na zewnętrznym serwerze?

Proszę sprawdzić, czy na tych aukcjach na www jest widoczna miniaturka. Czy ktoś jeszcze może potwierdzić, że problem pojawia się po użyciu tagu <GALERIA>?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...