Skocz do zawartości

Wracające paczki po dodaniu do listy wysyłkowej

Polecane posty

Dzieje się tak pewnie dlatego, że odznaczasz paczki jako wysłane z poziomu listy wysyłkowej czyli po wejściu na listę wysyłkową zaznaczasz "Wysłana dnia:".

Jak dodasz nową niewysłaną paczkę to logiczne jest, że lista nie może nadal być oznaczona jako wysłana więc pewnie zmienia się znów na niewysłaną aktualizując statusy paczek. Szczerze mówiąc, myślałem, że do listy oznaczonej jako wysłana nie da się już dodać paczek. Pomijając to, rozwiązanie jest bardzo proste. Wybierając konkretną listę, w oknie poniżej masz "Zawartość listy". Jeśli z tego poziomu zaznaczysz paczki i użyjesz funkcji "Oznacz jako wysłane" to paczki w sello będą widniały jako wysłane pomimo iż lista nie będzie miała daty wysyłki.

Dodawanie paczek do takiej listy nie powinno wpływać na status samych paczek, a jak skompletujesz już wszystkie paczki na daną listę, to możesz odznaczyć listę jako wysłaną.

 

Link to postu

Mylisz się nic takiego nie robię.

 

U mnie wygląda to tak:

 

1. Mam np. 4 listy polecone do wysłania w zakładce Paczki>Do wysłania najeżdżam na pierwszy i biorę "utwórz listy wysyłkowe" (tworzy się lista listów które nie są oznaczone datą wysyłki ani że są wydrukowane).

2. W zakładce Paczki>Do wysłania klikam na pierwszą paczkę i oznaczam ją jako wysłaną "Ctrl+W", po czym sama przenosi się do zakładki Wysłane/Odebrane. Do tej pory jest ok.

3. Klikam drugi list z poziomu Paczki>Do wysłania zaznaczam "Dodaj do listy wysyłkowej" i tu dzieją się czary bo list nr 1. wrócił z wysyłanych listów i znów jest w zakładce "Do wysłania"

 

Jak to się dzieje lub jak zrobić żeby się tak nie działo bo o ile przy kilku paczkach to ogarniam to jak nagle wskakuje 20 paczek to nie wiem które już spakowałem i wysłałem a które nie.

 

Napiszcie jak wy to robicie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...